آشکار ساز های فلزی زیر آب و بررسی بهترین گزینه ها

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , ,

آشکار ساز های فلزی زیر آب و بررسی بهترین گزینه ها | فلزیاب ها در زیر آب 

بنابراین، شما آماده برای یک هیجان فوق العاده می باشید و میخواهید مقداری از دلار های که به سختی به دست آورده اید را برای یک فلزیاب در زیر آب هزینه کنید . در این مقاله ما گزینه هایی را برای کمک به انتخاب بهترین فلزیاب ها برای نیازهای شما مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دو نوع اصلی از فن آوری فلزیاب ضد آب برای استفاده در زیر آب وجود دارد. این تکنولوژی ها را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

 • فلزیاب های پالسی (PI)
 • فلزیاب های فرکانس پایین (VLF)

انتخاب بهترین گزینه برای سبک شکار گنج اولین قدم در انتخاب بهترین تجهیزات شکار گنج است .

انواع آشکارسازهای فلزی زیر آب :

فلزیاب های پالسی (Pi)

آشکارسازهای فلزی پالس القایی یک سری پالس‌های الکتریکی سریع را به زمین ارسال می‌کنند . این جریان‌های الکترونیکی تحت‌تاثیر ماسه و کانی‌های رسی مرطوب قرار نمی‌گیرند , اما به فلزات با ارزش بسیار حساس هستند . آشکارساز پالس برای سواحل و غواصی نمک بهتر است . مدار پالس بسیار عمیق است و برای شرایط سخت معدنی مناسب است . مدار PI دارای قابلیت تبعیض محدود است , بنابراین اگر می‌خواهید بیش‌ترین تعداد اشیا با ارزش را پیدا کنید , باید آیتم‌های زباله‌ بیشتری حفر کنید . در اینجا لیستی از ارتباط با بهترین القای پالس تحت آشکارسازهای فلزی آب آورده شده‌است . که میتوانید آن ها را در زیر مشاهده کنید :

 • Tesoro Sand Shark
 • Garrett ATX
 • JW Fisher Pulse 8X
 • Whites PI Dual Field
 • Whites TDI BeachHunter Extreme
آشکار ساز های فلزی زیر آب

آشکارسازهای فلزی فرکانس پایین (VLF)

معمولا در محدوده فرکانس ۳ تا ۳۰ کیلوهرتز کار می کنند و کاملا به سکه ها، آثار و جواهرات حساس هستند. آشکارسازهای VLF توانایی تبعیض از اهداف ناخواسته را دارند در حالیکه هنوز آیتم های خوب را می پذیرند. بر خلاف مدار PC، مدار VLF تحت تاثیر کانی سازی زمین قرار دارد. بیشتر آشکارسازهای VLF دارای حساسیت تنظیم و گاهی اوقات کنترل تعادل زمین هستند. با تنظیم حساسیت یا کنترل تنظیم تعادل زمین، می توانید سیگنال های ناشی از مواد معدنی زمین را کاهش دهید. در اینجا لیستی از پیوندهای به بهترین آشکارسازهای فلز زیر آب VLF است. شما میتوانید در زیر این دستگاه ها را مشاهده فرمایید :

 • Garrett AT Max
 • Garrett AT Pro
 • Makro Multi Kruzer
 • Nokta Anfibio Multi
 • Tesoro Tiger Shark
 • Fisher 1280-X Aquanaut به همراه ۱۰ عدد کویل
 • Fisher CZ-21 به همراه ۱۰ کویل
 • Whites MX Sport

در کجا از آشکارساز فلزی استفاده می کنید؟

در حال حاضر که ما درک اولیه ای از انواع آشکارسازهای فلزی زیر آب موجود است، اجازه دهید نگاهی به جایی که برای استفاده از دستگاه جدید خود باید کنید بیاندازیم . شما ممکن است به خودتان بگویید، چگونه می دانم که کجا می خواهم از آشکارساز جدید استفاده کنم؟ با نگاهی به برخی از سرگرمی های دیگر خود، شروع کنید. مکان های محبوب تر برای استفاده از آشکارساز ضد آب: راه رفتن در امتداد ساحل، غواصی در آب تا کمر . اگر شما غواص هستید، ممکن است متوجه شوید که به دنبال کشتی های یا سایر مکان های مورد علاقه هستید ؟

آشکار ساز های فلزی زیر آب

بهترین نوع آشکارساز فلزی زیر آب برای شما چیست ؟

انتخاب بهترین نوع آشکارساز فلز زیر آب اهمیت دارد. حالا، ما می دانیم که در آن شما از واحد خود استفاده می کنید، اجازه دهید نگاهی به موارد دیگر که باید در نظر داشته باشید. آیا در آب تازه یا نمک شکار خواهید شد؟ آیا این یک آشکارساز اولیه یا علاوه بر یک واحد جداگانه برای شناسایی فلز در زمین است؟ اگر شما در آب نمک شکار می کنید، القاء پالس بهترین انتخاب شما خواهد بود. با این حال، اگر شما تصمیم بگیرید در یک آشکارساز فلز زیر آب VLF، مطمئن شوید که آن را به حالت آب نمک است.

اگر شما غواصی می کنید، در نظر بگیرید که غواصی های شما چگونه است. بررسی میزان عمق آشکارساز مورد نظر را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مناسب است. درجه عمق این نیست که عمق آن به زمین نفوذ کند، بلکه عمق زیر آب را می توانید از آن استفاده کنید. اگر شما غواصی ، می خواهید مطمئن شوید که مدل خود را با قطب شیرجه کوتاه است. این در حالی است که در استفاده راحت تر می شود.

لوازم جانبی مناسب برای موفقیت شما در کاوش

در زیر پیشنهادها ما برای تجهیزات پایه وجود دارد که هر شکارچی در زیر آب باید داشته باشد . شما همیشه می‌توانید پول بیشتری را بعدا ً صرف موارد اضافی کنید ، اما این‌ها اصول اولیه کاری هستند که باید داشته باشید . هدفون به شما اجازه می‌دهد که قدیمی‌ترین و عمیق‌ترین اهداف را بشنوید و صداهای خارجی را مسدود کنید . همه یابنده زیر آب با یک سری از هدفون ضد آب استاندارد شده‌اند . کیف یک راه عالی برای محافظت از یابنده جدید است و انتقال آسان را انجام می‌دهد . در حالی که در امتداد ساحل شکار می‌کنید ، یک Trowel می‌خواهید . شما همچنین اگر در ساحل کاوش خود را انجام می دهید به یک بیلچه مناسب ماسه نیاز دارید.

آشکار ساز های فلزی زیر آب

بیایید گنجینه ای پیدا کنیم

زمانی که از فلزیاب خود در زیر آب استفاده می‌کنید ، چیزی جالب‌تر از کشیدن یک قطعه درخشان طلا از آب وجود ندارد . در حقیقت ، این یک واقعیت کوچک است که سکه‌های گم‌شده و جواهرات از دست رفته در زمین وجود دارد . مهم نیست که هدف شما چیست، شکار گنج با یک فلزیاب مطمئنا ً شما را با ساعت‌های بی شماری از سرگرمی ، ورزش خوب و تفریح تامین می‌کند .

شرکت فلزیاب IKPV با تولید بهترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میتواند به عنوان شانس ویژه برای کاوشگران گنج به شمار آید.

جهت مشاوره و خرید دستگاه فلزیاب ارزان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فلزیاب فارس – نمایندگی فلزیاب تهران – نمایندگی فلزیاب اهواز – نمایندگی فلزیاب کرمانشاه – نمایندگی فلزیاب شیراز

شاید دوست داشته باشید:

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹  در اینجا یک پست بسیار مفید دیگر ارائه می دهیم ، کدامیک از آشکارسازهای فلزی باید در سال ۲۰۱۹ انتخاب و خرید کنید؟

راهنمای کار با فلزیاب ها

راهنمای کار با فلزیاب ها | چگونه فلزیاب ها کار می کنند ؟ استفاده از فلزیاب در این روزها آسان است ، اما برخی افراد کنجکاو می‌خواهند درک بهتری از نحوه کار آشکارسازهای فلزی داشته باشند .

نقد و بررسی فلزیاب AT Gold

نقد و بررسی فلزیاب AT Gold فلزیاب Garrett AT Gold یکی از بهترین آشکارسازهای فلزی برای استخراج طلا است که توسط شرکت Garrett تولید شده است. این دستگاه برای کاوشگران حرفه ای است و برای کاوش معدن طلا و دیگر زمینه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید