باغ تست فلزیاب

felezyabi مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , ,

باغ تست فلزیاب | ساخت باغ تست برای تسلط بر فلزیاب شما

پاسخگویی فلزیاب به اهداف مختلف و بهینه سازی تنظیمات برنامه در محیط کنترل شده یک عامل کلیدی است.

باغ تست فلزیاب

یکی از اولین چیزهایی که بسیاری از مبتدیان ( مقاله تشخیص فلز برای مبتدیان ) انجام می دهند، چندین سکه را دفن می کنند تا ببینند عمیق بودن آنها چگونه می تواند شناسایی شود. نتیجه معمول نا امیدی است زیرا مردم نمی دانند که سکه های تازه دفن بسیار دشوار است. دلیل آن فقدان “اثر هاله” است که با گذشت زمان توسعه یافته است: سکه ها با مواد محیط اطراف بیشتر مرتبط با برق و مولکول های فلز شروع به “نشت” به خاک اطراف می کنند.

به همین دلیل است که “اثر هاله” مسئول یک نوع از سیگنال های “گریز” است. این نوع ناپدید شدن سیگنال معمولا در طی بازیابی یک هدف آهن یا هر هدف که آشکارساز شما تنظیم شده است را رد می کند. به عنوان مثال، پس از اینکه در زمین برای سالها دفن شد، یک جسم آهن که بزرگتر از یک ناخن مربع است، تمایل به ایجاد یک حلقه قوی در اطراف آن دارد – یک حقیقت از ویژگیهای غیر هدایت کننده و هدایت کننده که باعث ایجاد حالت واگرایی حرکتی می شود، پاسخ مثبت را ایجاد می کند .

هنگامی که کوئل جستجو بر روی یک شیء آهن عبور می کند، سیگنال “خوب” را می شنوید حتی اگر “آهن را رد کند” روی تبعیض تنظیم شده باشد. گاهی اوقات سیگنال با هر جابجایی از کویل جستجو تکرار نمی شود. شما تصمیم می گیرید که آن را بکشید. در طول بازیابی، زمین را در اطراف جسم تضعیف کنید، بنابراین هاله را که توسط اکسیداسیون اطراف هدف آهن ایجاد شده، از بین می برید. هنگامی که این اتفاق می افتد، حالت حرکت تقسیم پاسخ مثبت هدف را ایجاد نمی کند، زیرا هدف آهن را به طور کامل رد می کند – شما سیگنال ندارید.

باغ تست فلزیاب

چگونه می توان باغ تست خود را ساخت

شما باید باغ تست خود را بسازید تا به شما کمک کند تا قابلیت های آشکارساز خود را بیاموزید و در مورد آنچه که قصد دارید پیدا کنید، خودتان را آموزش دهید. یک باغ آزمایشی نمیتواند به طور کامل شما را برای آنچه که ممکن است در شرایط واقعی تشخیص فلز رخ دهد آماده کند. با این حال، این می تواند به شما کمک کند تا اثرات مواد معدنی زمین، رطوبت، زاویه هدف، اکسیداسیون / زنگ، نزدیکی زباله، نقص هدف، بافت سطح  را بهتر درک کنید .باغ تست شما همچنین می تواند در تعیین دقیق هدف، تمرین های زیادی را انجام دهد، اگر شما روشی خلاقانه برای طراحی زمین تست خود را بیابید.

شما باید باغ تست خود را به محض اینکه آشکارساز خود را خریداری کنید یا حتی قبل از آن، ایجاد کنید، اگر شما در مورد اهدافی مطلوب در مناطقی که قصد جستجو دارید، آشنا هستید. هر چه زودتر آن را تنظیم کنید، سریعتر اهداف بذر آماده آزمایش می شوند ، آنها برخی از اثرات هاله در اطراف آنها را توسعه می دهند. پس از مدتی، باغ تست شما برای آزمایش خواهد شد و آشکارساز شما قادر خواهد بود سیگنال های سکه ای که توسط شما در عمق های مختلف دفن شده اند را انتخاب کنید.

زمانی که فلزیاب خود را خریداری می‌کنید , بهتر است یک آزمایش هوا ( آزمون پله ) را با نمونه‌های هدف انجام داده و نتایج آزمایش را در نمودارهای زمین هدف ثبت کنید . با این اطلاعات ارزشمند , می‌توانید ایده‌های بیشتری در مورد چگونگی بهبود طراحی باغ تست خود داشته باشید .

باغ تست فلزیاب

برای ساخت باغ تست خود، باید:

یک منطقه را در اموال خود انتخاب کنید یا اگر زمین خود را نداشته باشید جایی در محل دور افتاده ای که آن را با شخم زدن و یا ساخت و ساز نداشته باشید. نقطه انتخاب شده شما نباید خاک و سنگ های سخت و سنگین و ریشه های درختی داشته باشد و زمین نباید با آب اشباع شود. قطعه زمین شما نباید بزرگ باشد.

طرح را با یک کوئل جستجو بزرگ (اگر در دسترس است) و بدون تبعیض به طوری که شما می توانید تمام فلزات از زمین را به ۱۵ اینچ حذف کنید. شما لازم نیست که اهداف تست خود را عمیق تر دفن کنید زیرا آشکار کننده شما “اهداف مصنوعی دفن” را عمیق تر از آنچه که به نظر می رسد را نمی بیند.

اهدافی را انتخاب کنید که تمام گروه های اصلی فلزات را بر اساس یک مقیاس تبعیض / هدایت (مقیاس تبعیض / FE-CO در مورد آشکارسازهای فلزی ماینلب FBS)، مانند میخ (مربع، تزئینی و مدرن)، فویل و قطعه ورق نازک ، سکه ها (نیکل، مس و نقره)، کلاه بطری، فنجان پیچ، چند برگه های کشویی مختلف و هر هدف دیگری که مطلوب و نامطلوب باشد. شما همچنین می توانید یک ظروف پینتایی پر از مس قراضه و گالن تینکان را انتخاب کنید.

دفن اشیا

برای دفن کردن تمام اشیا انتخاب‌شده در ردیف‌ها در حدود سه پا و یک نقشه که نشان می‌دهد کجا و در چه عمقی دفن شده‌است . بهتر است با توجه به ” ترتیب رسانایی فلزات ” اشیا را مرتب کنیم . همچنین سکه‌ها در عمق‌های مختلف از دوتا چهار اینچ عمق دفن می‌کنند . سکه‌ای را به حدود دو اینچ فرو کنید اما روی لبه بایستید , یک سکه دیگر در حدود سه اینچ با میخ در آن نزدیکی و غیره . هر چه ارقام موقعیت بیشتری داشته باشند بهتر است. خلاق باشید ! ظرف را با دوازده اینچ به بالای درپوش آن فرو کنید . درپوش را با درپوش دو پا زیر سطح دفن کنید . تمام مکان‌های هدف باید با اشیا غیرفلزی رنگی مانند دندان گلف نشانه‌گذاری شوند .

باغ تست فلزیاب

هدف چیست ؟

هدف از سکه ها و دیگر اشیاء دفن شده این است که خود را با پاسخ مشخص کننده آشکارساز به هر هدف آشنا کنید. شیشه و گالن تینکان به شما کمک خواهد کرد تا یاد بگیرد که چگونه صداهای “خسته کننده” را از اشیاء بزرگ و عمیقا دفن کنید. زمانی که کار باغ تست به پایان رسید ، با اندازه‌های مختلف کویل جستجو ( اطلاعات در مورد لوپ فلزیاب ) و تنظیمات مختلف برنامه آزمایش کنید . فقط مطمئن شوید که نقشه دقیقی دارید و زمانی که به باغچه تست خود اضافه می‌کنید ، آن را نگه دارید .

باغ تست شما مهم است زیرا به شما کمک می کند تا آشکارساز فلز فعلی خود را کنترل کنید، برنامه ای را برای هر کاری که قصد انجام آن را دارید تعیین کنید و زمینه تست خوبی برای آشکارساز بعدی خود داشته باشید. با این حال، به یاد داشته باشید که در مکان های شکار که محتوای مواد معدنی به شدت متفاوت از شدت مواد معدنی در باغ تست شما است، پاسخ های صوتی و تصویری به اهداف مشابه نیز ممکن است به شدت متفاوت است. در حقیقت، هر مکان تشخیصی در رابطه با محتوای مواد معدنی آن متفاوت است و پاسخ های فلزیاب به اهداف رد شده و پذیرفته شده مطابق با آن است. به همین دلیل است که برای رسیدن به بهترین نتایج، اغلب برای پاسخگویی به اهداف خوب قبل از اینکه آنها را در مکان های شکار جدید بکشید، یادگیری کنید.

شرکت فلزیاب IKPV با تولید بهترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میتواند به عنوان شانس ویژه برای کاوشگران گنج به شمار آید.

جهت مشاوره و خرید دستگاه فلزیاب ارزان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فلزیاب فارس – نمایندگی فلزیاب تهران – نمایندگی فلزیاب اهواز – نمایندگی فلزیاب کرمانشاه – نمایندگی فلزیاب شیراز

شاید دوست داشته باشید:

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ این بررسی طولانی و آموزنده ، مهمترین دیدگاه را در مورد همه مارک های برتر فلزیاب های دستی و محبوب ترین مدل های هر کمپانی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این بررسی ، هر کسی قادر خواهد بود با تعیین بهترین موارد برای موقعیت ها […]

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید