برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , ,

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

این بررسی طولانی و آموزنده ، مهمترین دیدگاه را در مورد همه مارک های برتر فلزیاب های دستی و محبوب ترین مدل های هر کمپانی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این بررسی ، هر کسی قادر خواهد بود با تعیین بهترین موارد برای موقعیت ها و مکان های خاص ، ابزار خوبی را برای خود انتخاب کند و در وقت و زمان خود صرفه جویی کند.

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

فلزیاب دستی ابزاری است که برای مشخص کردن مکان دقیق و صحیح تر هدف مورد استفاده قرار می گیرد. Pinpointer در هر بسته بندی همراه فلزیاب قرار داده نمی شود و صادقانه بگویم ، در هر شرایطی لازم نیست. با این حال ، در بسیاری موارد ، یک فلزیاب دستی در یافتن اشیاء کوچک بسیار مفید می باشد . اگر فلزیاب نتواند هدف را به دقت تشخیص دهد ، به این معنی است که او باید حفر یک سوراخ عظیم را انجام دهد ، که این کار به زمان و تلاش نیاز دارد و گاهی اوقات ، به دلیل خصوصیات خاک می تواند کاملاً غیرممکن باشد. از یک فلزیاب pinpointer استفاده کنید تا دقیقاً محل هدف را شناسایی کنید و در زمان کوتاهی آن را بیرون بکشید .

برخی از کمپانی ها در بسته بندی ، همراه با فلزیاب اصلی خود فلزیاب دستی نیز قرار می دهند . اما معمولاً این ابزار به کیت اضافه نمی شود و شخص مجبور است آن را جداگانه خریداری کند. غالباً معقول است که یکی از مارک های مشابه فلزیاب اصلی را بدست آوریم.

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

نحوه انتخاب بهترین Pinpointer – راهنمای خریداران

اگر هنوز مطمئن نیستید که حتی به pinpointer احتیاج دارید ، مزایای آن را در زیر بخوانید :

  • صرفه جویی در وقت با آن امکان پذیر است
  • در کاوش های خود از حفاری های بی مورد صرف نظر کنید
  • جستجوی پیشرفته در گرگ و میش. بعد از غروب آفتاب یا در مکان های تاریک تر و زمان یافتن جسم را به حداقل می رساند.
برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

اگر این ابزار بسیار جالب است ، چگونه می توان راحت ترین و کارآمدترین مدل را برای استفاده انتخاب کرد؟ در اینجا مهمترین معیارهایی که باید هنگام خرید پین پینتر در نظر داشته باشید وجود دارد:

  • حساسیت تنظیم شده : کاربر باید قادر به تنظیم حساسیت فلزیاب بر اساس محل ، خاک و مواد اطراف هدف پیشنهادی باشد. هرچه حساسیت بیشتر باشد ، عمق دسترسی بیشتر است. برخی از افراد در ساختمان های قدیمی جستجو می کنند و یک نشانگر با کیفیت بالا اغلب به کشف گنجینه های موجود در پشت دیوارهای چوبی کمک می کند.
  • وجود چراغ قوه : در روز چراغ قوه روی دستگاه می تواند فوق العاده مفید باشد ، زیرا هدف ممکن است در سوراخ باشد و ممکن است نور خورشید فقط کافی نباشد.
  • فلزیاب دستی را انتخاب کنید که ضد آب باشد : اگر یک پین پینتر خریداری می کنید ، منطقی است که یکی را که می تواند در زیر آب استفاده شود ، انتخاب کنید.

برخی از برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ که در زمینه فلزیابی هواداران بسیاری را به خود جذب نموده اند به شما معرفی میکنیم . میتوانید از این راهنما استفاده کنید تا یک مدل مناسب را برای کاوش های خود انتخاب کنید . در ادامه ما را همراهی کنید :

Garrett Pro Pointer AT

این یکی از جدیدترین بروزرسانی های مدل Garrett Pro Pointer است. AT به معنی این است که این ابزار در تمام زمین ها و همچنین در زیر آب کاربردی است و عمق دسترسی به زیر آب تا ۱۰ فوت می باشد . از آنجا که پیشنهاد می شود در مکان های پیچیده مورد استفاده قرار گیرد ، این شرکت برای آوردن رنگ نارنجی رنگ اولیه خود را تغییر داده است تا کاربر به راحتی آن را ببیند . رنگ جدید لقب “گرت هویج” را به دست آورد. مزیت دیگر سه سطح حساسیت ، از پایین به بالا است .

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

این مورد برای استفاده سبک و مفید است و عمر باتری ۳۰ ساعت کار بدون وقفه است. حال کاملاً مشخص است که چرا این مورد در بررسی طولانی ما مقام اول را می گیرد.

Minelab Pro-Find 35

کمپانی Minelab یکی از مارک های معتبر جهانی است که این فلزیاب عالی را طراحی کرده است . این فلزیاب دستی از ویژگی جالب پنج حالت حساسیت برخوردار است و امکان شناسایی دقیق اهداف را در خاک های معدنی و غیر معدنی به طور یکسان فراهم می کند . قابلیت دیگر این مورد خاص این است که آهن را به خوبی تشخیص می دهد و مانع از حفر سرهای بطری و دیگر زباله ها نمی شود.

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

سیگنال ها به صورت صوتی یا لرزشی هشدار داده می شوند ، که می تواند توسط کاربر انتخاب شود. لرزش برای جستجوی زیر آب کاملاً عالی است. حمل این وسیله آسان است و کاملا ضد آب است که می تواند در عمق ۱۰ فوت کارایی خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

نکته جالب اینجاست که اگر گاهی اوقات آن را در زیر آب (یا اصلاً در هر نقطه) گم کنید ، زنگ “گمشده” دارد ، بنابراین به راحتی آن را پیدا خواهید کرد. اگرچه بسیاری از ویژگی های آن قبلاً توسط Garrett کپی شده است ، اما هنوز هم یک ابزار عالی برای استفاده است.

XP MI-6

این ابزار جزو نمونه های گران قیمت دیگری است که امروزه در بازار موجود است ، با این حال کاملاً ارزش پولی را دارد که برای آن پرداخت می کنید . XP MI-6 عملکرد عالی را نشان می دهد و هر خریدار کاملاً از آن راضی خواهد بود. ضد آب است و می تواند در عمق حداکثر ۲۰ پا کار کند ، که در حال حاضر بسیار چشمگیر است. لازم به ذکر است که کاملاً مناسب با فلزیاب XP Deus است.

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

pinpointer را می توان از طریق USB و همچنین فلزیاب شارژ کرد. علاوه بر این ، استفاده از XP MI-6 به تنهایی با هدفون امکان پذیر است ، اما هنوز هم بسیاری از یافته های جالب را به همراه خواهد داشت. همچنین شیک ، ارگونومیک و استفاده راحت است.

Fisher F-Pulse

این مورد بسیار مفید و راحت نوید ۲۰-۲۵ ساعت عملکرد ثابت و بدون شارژ مجدد را می دهد که بسیار مناسب است. این فلزیاب از دو باتری AA استفاده می کند که امروزه در واقع می تواند استاندارد محسوب شود. همچنین سه سطح حساسیت را از پایین تا زیاد فراهم می کند ، بنابراین کاربر قادر خواهد بود بسته به شرایط موقعیت مکانی ، حساسیت را تطبیق دهد.

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

فیشر F-Pulse با فناوری القاء پالس کار می کند ، ضد آب است و در عمق ۶ فوت قابل استفاده است. این فلزیاب دارای یک چراغ قوه قدرتمند است که یک مزیت خوب می باشد . در مورد سیگنال ها ، کاربر می تواند حالت صوتی ، حالت لرزش یا هر دو را به طور همزمان انتخاب کند.

همانطور که مشاهده می کنید ، این یک ابزار با کیفیت بالا و مناسب است. فلزیاب Fisher F-Pulse مشخصات استاندارد را دارد ، و هیچ چیز واقعاً خیالی نیست. بازخورد در مورد آن بسیار مثبت است .

XP MI-4

این فلزیاب دستی از طراحی مفید و ارگونومیکی شبیه به مدل های گران تر بهره مند است ، XP MI-4 را نمی توان به فلزیاب XP Deus متصل کرد که این یک ضرر برای دارندگان این دستگاه است.

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

این می تواند یک مزیت برای صاحبان مارک های دیگر باشد ، زیرا بدون این قابلیت ، XP MI-4 بسیار ارزان تر است. یکی دیگر از عواملی که بر قیمت آن تأثیر می گذارد نوع پلاستیکی است که از آن ساخته شده است. مواد کمی متفاوت است و محصول هنوز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است اما قیمت پایین تر است.

White’s TRX

این دستگاهی بسیار مناسبی است با مجموعه ای از ویژگی هایی که از آنها خوشحال خواهید شد. این سیگنال های صوتی و لرزشی دارد. این دستگاه از دو باتری AA یا یک باتری ۹ ولت تغذیه می شود. با نور LED ، بسیار قدرتمند تهیه شده است. اگر گهگاه آن را گم کنید ، دارای زنگ خطر از دست رفته است. می توانید پوسته را روی آن تعویض کنید.

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

فلزیاب ضد آب است و می تواند در عمق ۱۰ فوت کار کند. شرکت دو سال ضمانت برای این pinpointer ارائه می دهد. این کاملاً اتوماتیک است و با یک دکمه کار می کند . فقط فشار دهید تا آن را روشن و خاموش کنید ، و اگر فراموش کردید که آن را خاموش کنید ، به طور خودکار خاموش می شود.

تنها نقطه ضعف این ابزار ، قیمت نسبتاً بالا است ؛ و با این حال ، اگر توانایی پرداخت آن را داشته باشید ، از اولین جستجوی خود با این ابزار ، از آن خوشحال خواهید شد.

Quest XPointer

می توان از این فلزیاب در ۲۰۰ متر زیر آب استفاده کرد! بدیهی است که برای غواصی مناسب است ، و خریداران زیادی اعلام می کنند که حتی در آب های گل آلود نیز عملکرد خوبی دارد و چراغ قوه آن به اندازه کافی قدرتمند است.

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

بهترین قابلیت این است که در خاک های معدنی و غیر معدنی به خوبی کار می کند ، اما از همه مهمتر در آب شور کار می کند و در چنین محیطی هیچ سیگنال کاذبی را ارسال نمی کند. با استفاده از طراحی ارگونومیک و چرخش فوق العاده آسان و اصل جستجوی کار ، یکی از راحت ترین ابزارها برای کار با آن است.

Minelab Pro-Find 15

این فلزیاب ضد آب نیست و حتی در اطراف هوای مرطوب نیز توصیه نمی شود. هیچ ویژگی فانتزی مانند تنظیمات فوق العاده پیچیده وجود ندارد. یکی از برجسته ترین ویژگی ها ، تغییر بین حالت صوتی و لرزش است.  با وجود این واقعیت که این پین پینتر بسیار ساده است ، باید یادآوری کنیم که توسط Minelab ایجاد شده است و این بدان معنی است که خریدار با کیفیت عالی ، قابلیت اطمینان ، عملکرد یکپارچه و به علاوه طراحی شیک و راحت همراه است .

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

این ابزار خاص برای کاوشگران مبتدی که خواهان کیفیت هستند ، اما فاقد تجربه برای تنظیمات و عملکردهای پیچیده تر هستند ، عالی خواهد بود.

Bounty Hunter Pinpointer

این پین پینتر یکی از ارزان ترین ها در زمینه فلزیابی است که در بازار وجود دارد. همچنین بسیار کوچک و سبک است. این دستگاه از یک باتری ۹ ولت تغذیه می شود که وعده داده می شود برای چند کاوش دوام بیاورد. این یکی از دلایل چنین قیمت مناسب است. سطح حساسیت را می توان تنظیم کرد ، همچنین حالت سیگنال – صدا یا لرزش – توسط کاربر قابل انتخاب است. استفاده از طراحی بسیار شیک و معقول بسیار آسان و مفید است. تمام ویژگی های آن از نظر کیفیت و مشخصات فنی مطابق با الزامات استاندارد است.

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

این ابزار خاص برای هر کاوشگر تازه کار یک انتخاب عالی است. با این حال ، برای کسانی که تجربه بیشتری در این سرگرمی دارند و انتظار برخی از ویژگی های پیشرفته را دارند ، این  به اندازه کافی مناسب نیست. کیفیت مناسب و سهولت استفاده را ارائه می دهد ، اما هیچ چیز فانتزی در مورد آن پیدا نمی کنید. در صورتی که بتوانید از یک ابزار بهتر برای پول بیشتری برخوردار شوید ، باید به دنبال یک ابزار گران قیمت تر باشید.

نتیجه گیری

همانطور که از نتیجه این بررسی و رتبه بندی برترین فلزیاب ها مشخص می شود ، هر مدل و هر مارک ویژگی های خاص خود را دارد و حتی مشخصات فنی مشابه به معنای این نیست که ابزارها عملکرد مشابهی را نشان می دهند. در این حالت قانون بهتر بودن محصول اگر گرانتر باشد کار نمی کند ، زیرا برای کاربران مختلف عملکرد متفاوتی انتظار می رود؛ بنابراین ممکن است موارد خاص در بودجه در شرایط خاصی رضایت کامل داشته باشد. اگر آمادگی خرید پین پینتر را دارید تا کاوش خود را به سطح پیشرفته تری سوق دهد ، از این بررسی استفاده کنید.

شاید دوست داشته باشید:

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

انواع مختلف فلزیاب ها

انواع مختلف فلزیاب ها آشکارسازهای فلزی برای سال های زیادی وجود داشته اند. در سال های گذشته، آنها به عنوان راهی برای شناسایی مواد منفجره توسعه یافته بودند. با این حال، اولین آشکارساز فلزی توسط الکساندر گراهام زنگ در ۱۸۸۱ اختراع شد. از آن زمان، مفهوم کارکرد آنها تا حد زیادی تغییر نکرده است. آنها […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید