بهترین فلزیاب ها

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین فلزیاب ها |برترین آشکار ساز های فلزی

در حال حاضر ما وارد سال شده‌ایم و بسیاری از کاربران احتمالا در مورد دریافت یک فلزیاب جدید برای فصل جدید فکر می‌کنند . بعضی‌ها حتی پیش از این شروع به حفاری در آب و هوا کرده‌اند و بقیه , مثل من , در انتظار پایان دادن به باد , سرما و برف هستند . زمین‌ها اول شخم می‌زنند و اکتشافات جدیدی خواهند داشت . من می‌توانم در این مورد به شما بگویم و برخی از آشکارسازها را که در دو سال گذشته بیرون آمده‌اند توصیه کنم و ارزش توجه داشته باشند.

اجازه دهید فکر اصلی را به شما یادآوری کنم و فکر کشف ، فلزیاب مهم‌ترین چیز نیست . آشکار ساز فقط یک راهنما است ، یک دستیار کوچک که به شما یک سیگنال می‌دهد ، اما برای کندن زمین تصمیم شما را به طور کامل می گیرید و در حقیقت هر چه بیشتر حفاری کنید ، یافته‌های بیشتری احتمالا پیدا خواهید کرد.

چگونه یک فلزیاب را انتخاب کنیم ؟

ما فلزیاب ها را به چندین گروه تقسیم می‌کنیم : برای مبتدی‌ها ( یا به عنوان یک گزینه دوم / جایگزین ) و برای سیستم‌های پیشرفته‌تر و فلزیاب های حرفه‌ای . توجه داشته باشید که این درجه‌بندی کاملا نظر من است , با الهام از تجربه و مشاهده من , و هیچ ” بهترین ” یا ” بدترین ” آشکارسازها در اینجا وجود ندارد زیرا هیچ آشکارساز ” کامل ” نیست.

دستگاه های فلزیاب مناسب مبتدیان

اگر شما فقط در مورد شروع فلزیابی فکر کرده اید، توصیه های من به شما ، بلافاصله جالب ترین و پیشرفته ترین دستگاه را انتخاب نکنید . بهترین چیز برای شروع این است که تجربه، مهارت ها را به دست آورید و سوال اصلی خود را پاسخ دهید: «آیا کاوش برای من جالب است؟». شاید این فقط “چیزی موقت” است.

فلزیاب F44 و FISHER F22

همانطور که تمرین نشان می‌دهد ، با وجود اینکه مشخص نیست در آینده چه چیزی را کشف خواهید کرد یا خیر ، اما گاهی اوقات بهتر است که به آینده فکر کنید . F۴۴ ، در حال حاضر ، یکی از ابزارهایی است که پتانسیل خوبی دارد و می‌تواند خود را با یک کویل جدید یک طرف ثالث بهتر نشان دهد . F۲۲ می‌تواند یک جایگزین خوب و ارزان با ویژگی‌های مناسب و یک قیمت عالی برای یک مبتدی باشد ! مزیت اصلی فیشر این است : سبک ، دارای ۲ باتری ، بهترین در هم رده های خود ، عملکرد VDI ( شما می‌توانید نوع فلز را در زیر زمین مشخص کنید و یک شی را در زمین با کمک صفحه + صدا ) ، نور پس‌زمینه ، کنترل حجم ( به خصوص برای کسانی که دوست دارند در شب یا در سکوت حفاری کنند ) .

بهترین فلزیاب ها

فلزیاب ۴۰۰i یا Garrett ACE 300i

چند نفر از معدنچیان می‌گویند : ” از پدر بزرگ برای گرت Ace ۲۵۰ ” تشکر می‌کنم و این کاملا درست است . از آنجا که این محصول یک نسل از معدنچیان را نیاورده است ، اما همه چیز زمان خود را دارد و اکنون باید بپذیریم که ACE 250 خارج از تاریخ است . حتی با وجود این واقعیت که در گذشته ، ACE در معرض بسیاری از اصلاحات قرار داشت ، اما زندگی او چند سال پیش به پایان رسید . بسیاری استدلال می‌کنند و بحث می‌کنند ، اما برای تقریبا یکسان کردن یک ACE ۳۰۰ یا ACE ۴۰۰ جدید بهتر است . این دستگاه‌ها دارای تنظیمات کمتری نسبت به فیشر هستند ، اما آن‌ها شما را پیدا می‌کنند . مزایای یک ACE جدید در مقایسه با کهنه ویژگی‌های بهبود یافته برای شناسایی سیگنال و جداسازی فلزات است.

بهترین فلزیاب ها

فلزیاب Minelab X-Terra 305

شروع به پیری می‌کنند اما هنوز می‌توانند خود را در این زمینه نشان دهند . حداقل تا زمانی که یک جایگزین قابل‌توجه برای همان قیمت / کیفیت توسط سازندگان منتشر شود . خود فلزیاب با توجه به عملکرد ، برای قیمت آن بسیار منطقی است .

بهترین فلزیاب ها

فلزیاب (Teknetics Eurotek (Series

احتمالا یکی از ارزان‌ترین فلزیاب ها که اکنون می‌تواند خرید شود . این برای تشخیص سکه یا ” شکار بازمانده از جنگ ” مناسب است . مانند تمام وسایل برای مبتدیان که هیچ ” معجزه ” خاصی ندارد ، یک دستگاه با کاربری ساده و کاربردی است . سبک و فشرده‌است ، و این برای شروع یک فلزیاب لازم است .

من فکر می کنم مهم است که اضافه کنیم که هر دستگاه می تواند کمی بهتر، اما حتی کمی، اگر شما برای آن کویل بهتر بگیرید. کوئل استاندارد ۸ “-۱۰” ممکن است اغلب برای تشخیص کافی نباشد، بنابراین بسیاری از حفارها کویل های اضافی را با اندازه ۱۳ یا حتی ۱۵ می گیرند.یک ناحیه بزرگ‌تر در یک تاب فشردگی و عمق بیشتر (همچنین کمی حفاری) مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بهترین فلزیاب ها

دستگاه های فلزیاب میان رده

اگر در یک روز یا بیش از یک یا دو فصل متوجه شوید که یابنده تان ” کهنه ” است و لازم است که چیزی بهتر و جدی‌تر بگیرید ، هنوز توصیه نمی‌شود که مستقیما وارد بخش وسایل حرفه‌ای شوید ( اگر چه کسی این کار را انجام می‌دهد ) . همچنین ،همچنین اگر شما برخی از آشکارسازهای ساده را از دوستان خود قرض گرفتید و با آنها آشنا شدید و می خواهید با دستگاه خود بچرخید و تصمیم بگیرید که یکی را برای خود ببرید، همچنین می توانید در این طیف وسیعی از آشکارسازها نیز نگاه کنید. شما می توانید یک آشکارساز مورد استفاده را برای قیمت مناسب خریداری کنید یا یک محصول جدید بگیرید، اما با تضمین . ما را در ادامه همراهی کنید تا چندین دستگاه با کارایی عالی را به شما معرفی کنیم.

فلزیاب Makro Racer 2

این فلزیاب است که من از اول فصل شروع کرده ام و از زمان ورود به قفسه های فروشگاه ها من به عنوان یک فلزیاب عالی آن را استفاده می کنم. فرکانس جستجو آن بالا است و تعداد قابل توجهی از توابع (بسیار ساده و بسیار آسان برای راه اندازی)، اما با عمق خوب و تعیین فلزات در خاک. یکی از مزایای جالب آن لرزش است. بله، برای کار با هدفون و بدون صدا، می توانید با ارتعاش کار کنید و با نور کمی در سیگنال کار کنید. یک آشکارساز سبک و متعادل است، مناسبب برای تشخیص سکه، به ویژه آنهایی که کوچک و نقره ای (با توجه به فرکانس بالا) هستند.

بهترین فلزیاب ها

فلزیاب Minelab X-Terra 705

این آشکارساز معمولی است که و در بسیاری از موارد دیده می شود، من در این آشکارساز فلزی خیلی جدی نیستم. لازم است که در برخی ویژگی های بسیار مفید – حالت اکتشاف زمین شناسی که به شما در پیدا کردن برخی از اهداف از دست رفته و عمیق در زمین و همچنین توانایی کار بر روی فرکانس های مختلف کمک می کند. همراه با دو یا سه کویل، آن را تبدیل به بیشتر آشکارساز چند منظوره در کلاس خود کرده است، و اگر شما به قیمت نگاه کنید، شما شروع به فکر کردن در مورد خرید کویل Minelab X-Terra 705 + Nel Tornado (3 فرکانس)می کنید. شما می توانید جنگل ها، حوزه ها و حتی سواحل را با این دستگاه شناسایی کنید. سه فرکانس کار خود را انجام می دهند.

بهترین فلزیاب ها

فلزیاب Garrett AT PRO

شاید ساده‌ترین آشکارساز در دستگاه های هم رده خود باشد . آن را روشن کنید ، تعادل زمین را تنظیم کنید و تشخیص دهید . و قطعا یافته‌های خوبی به همراه می‌آورد ! اگر تشخیص برای شما فقط با یک دوست برای پیدا کردن چند سکه در نظر گرفته می‌شود ، در این صورت شرکت AT Pro گزینه شما است . برای یک ساحل دریای شور ، این کار عملی نخواهد بود ، اما برای رفتن با آن در امتداد ذخایر آب شیرین بسیار جالب خواهد بود .

بهترین فلزیاب ها

فلزیاب +Teknetics G2

این دستگاه در بین هم رده های خود بسیار عملکرد بالایی دارد و برای کاوش سکه ها آن بهترین خواهد بود. کسانی که کراس کوچک و جواهرات را شکار می کنند نیز می توانند این آشکارساز را در نظر بگیرند. بسیار آسان است، احساس من این است که حتی آسان‌تر از Garrett AT PRO است که با باتری ۹ V تامین انرژی می‌شود، به لطف عملکرد VDI شما می‌توانید بهتر درک کنید که چه چیزی در زیر کویل قرار دارد. نمی‌دانم، اما صدای Teknetics و Macro Racer 2 بیش از هر چیز دیگری دوست دارم، اطلاعات بیشتری در مورد یک شیء ارائه می دهد، و اگر شما با هدفون ها حفاری می کنید، مهم است.

بهترین فلزیاب ها

دستگاه های فلزیاب برای حرفه ای ها

اگر مهارت‌های کافی و بودجه لازم دارید , می‌توانید در مورد یک فلزیاب حرفه‌ای فکر کنید . فلزیاب حرفه‌ای چیست ؟ تنها دو چیز : شما کم‌تر حفاری می‌کنید و زمان بیشتری برای مطالعه آشکار ساز خواهید داشت . اما بعد از گذشتن از مرحله عادت به کار حرفه‌ای ( گاهی اوقات تا سه ماه یا بیشتر طول می‌کشد ! ) اثربخشی کشف و تعداد یافته‌ها در حال حاضر شگفت‌انگیز است … شما یافته‌های عمیق ‌تری دریافت خواهید کرد و در جاهایی خواهید یافت که دیگر آشکارسازها معمول نیستند. گاهی اتفاق می‌افتد که مبتدی‌ها بلافاصله وسایل حرفه‌ای می‌گیرند که توصیه نمی‌کنم . زمانی که بر روی درک این دستگاه و درک تشخیص صرف خواهد شد , اما بدون تجربه مناسب به سادگی منجر به این حقیقت خواهد شد که آشکارساز به فروش خواهد رسید و شما علاقه به کشف را از دست خواهید داد .

فلزیاب Fisher F75

اخیراً در مکالمه من با یک فروشنده که آشکارسازهای فلزی در بلغارستان را می‌فروشد, فروشنده به من گفت: تنها دو آشکارساز واقعاً جدی و خوب در دنیا وجود دارند : F75 و XP Deus بسیاری از ویژگی‌های لازم و مفید , عمق مناسب, تفکیک فلزات , تشخیص فلزات با عمق خوب  و اگر برخی از کویل های اضافی را وصل کنید, عمق بیشتری و برتری زیادی نسبت به سایر واحدهای حفاری خواهید داشت.

بهترین فلزیاب ها

فلزیاب XP Deus

سازگاری با این دستگاه دشوار می باشد و حتی در حال حاضر، از طریق فصل، به سختی می توان گفت که من این دستگاه را درک کرده ام. من بیشتر از آن خوشحال شدم، و گاهی اوقات نه. اما هیچ حسگر ایده آل وجود ندارد و این است. اگر چه در حال حاضر هیچ چیز دیگری مانند آشکارساز جمع و جور و سبک بدون سیم و یا با هدفون های بی سیم به عنوان XP Deus وجود ندارد.

گاهی اوقات من را ناراحت می کند که می توان آن را تنها با کویل شخصی خود، بدون تولید کننده های شخص ثالث مورد استفاده قرار داد. دستگاه ارزان نیست، در جهان فلزیاب ها من می گویم که همه چیز در آن متعادل است، حالت های مختلف جستجو وجود دارد، و شما می توانید کاوش خود را با استفاده از تنظیمات ساده و آسان شروع کنید. این دستگاه مناسب برای کسانی است که خواستار چالش قوی در یافتن حالت کامل تنظیم برای یک نوع خاص از جستجو هستند. فلزیاب XP Deus بسیار محبوب است.

بهترین فلزیاب ها

فلزیاب Minelab E-Trac

چه می توان گفت در مورد این دستگاه؟ سنگین، دارای تکنولوژی چندکاره، تعداد زیادی تنظیمات و حالت دارد. برای درک آن شما نیاز به یک مدت طولانی، حتی کتاب های نوشته شده و منتشر شده در اسرار این آشکارساز وجود دارد. من یکی از کتاب ها را خواندم و تحت تاثیر این آشکارساز قرار گرفتم. به طور کلی، حرفه ای و نیمه حرفه ای به خوبی کار می کند، و اگر چنین دستگاهی را خریداری کنید میتوانید اهدافی که ماه ها در مورد مکان های آن ها تحقیق کرده اید را پیدا کنید حتی در مکان هایی که قبلا چندین بار شناسایی شده است.

حداقل مجهز به قابلیت های می باشد که دیگر فلزیاب ها از آن بهره مند نیستند ، به طور مداوم بازخورد خوبی برای ویژگی ها و عملکرد آن ها ارائه می دهند، و در واقع من بسیاری از آشکارسازهای موجود در این زمینه را دیدم و متوجه شدم که چه کاری می توانند انجام دهند، اما این نیز دارای اهمیت است.

بهترین فلزیاب ها

شرکت فلزیاب IKPV با تولید بهترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میتواند به عنوان شانس ویژه برای کاوشگران گنج به شمار آید.

جهت مشاوره و خرید دستگاه فلزیاب تصویری با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فلزیاب فارس – نمایندگی فلزیاب لرستان – نمایندگی فلزیاب ایلام – نمایندگی فلزیاب کرمان- نمایندگی فلزیاب شیراز

شاید دوست داشته باشید:

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ این بررسی طولانی و آموزنده ، مهمترین دیدگاه را در مورد همه مارک های برتر فلزیاب های دستی و محبوب ترین مدل های هر کمپانی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این بررسی ، هر کسی قادر خواهد بود با تعیین بهترین موارد برای موقعیت ها […]

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید