خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , ,

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹ 

در اینجا یک پست بسیار مفید دیگر ارائه می دهیم ، کدامیک از آشکارسازهای فلزی باید در سال ۲۰۱۹ انتخاب و خرید کنید؟

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

موضوع سختی است چون مدل‌های زیادی وجود دارند و انتخاب واقعا بزرگ و گسترده است . حفاری در انجمن‌ها , تماشای یوتیوب , خواندن نظرات مختلف دیگر معمولا کاری است که باید انجام دهید , اما من تصمیم گرفتم که این کار را برای همه آسان‌تر کنم . مساله اصلی این نیست که درجه‌بندی کدام فلز بهتر یا بدتر است , بلکه تنها اطلاعات مورد ملاحظه و انتخاب یک فلزیاب است . من وانمود نمی‌کنم که پاسخ کامل دارم , اما این موضوع را کاملا خوب می‌دانم و بنابراین می‌توانم مشاوره به شما بدهم .

برای راحتی انتخاب، من تمام لیست را به سه بخش تقسیم کردم : قسمت اول آشکارسازها برای یک مبتدی است و بعضی از آشکارسازهای قدرتمندتر برای کاوشگران پیشرفته و در نهایت آشکارسازهای فلزی حرفه ای . کاوشگران اغلب می دانند که باید به چه چیزی بپردازند و اغلب بیش از یک آشکارساز دارند و می توانند در مورد یک آشکارسازهای فلزی برای انواع مختلف و انواع تشخیص استفاده کنند. اما این لیست برای همه مفید خواهد بود. بنابراین، شروع کنیم.

خرید بهترین فلزیاب های ۲۰۱۹ برای کاوشگران مبتدی

فلزیاب Teknetics Eurotek

شاید ارزان ترین آشکارساز فلز است که مناسب می باشد . بله، این مکان را برای این جایگاه افتخاری برای سری های مختلف GoFind یا Bounty Hunter فراهم کرد، اما Eurotek یک مدل افسانه ای است که دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید، مجموعه تنظیمات مناسب و قیمت بسیار مناسب. اگر در هنگام خرید یک آشکارساز فلزی زیر این قیمت بروید، برای قطعات بزرگ فلزات آهنی جستجو می کنید . اگر شما در مورد سرگرمی تشخیصی مطمئن نیستید، این یکی از بهترین ابزار برای شروع جستجوی شما است.

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب Garrett ACE 200i

سری ACE بیش از یک دهه مشهور بوده است و اکنون مدل ACE جدید وارد شده است، که با آن می توانید جستجوگرها و آشکارسازهای را با بودجه مقرون به صرفه برای خود پیدا کنید. ACE 200 ویژگی های خاصی ندارد، مانند Teknetics Eurotek، اما هنوز هم یک دستگاه خوب برای تشخیص است.

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب Fisher F11-44

مجموعه فیشر F۱۱ را می‌توان بلافاصله و بدون فکر کردن به عنوان اولین فلزیاب خود انتخاب کرد . اگر ما در مورد F22 یا حتی F44 صحبت کنیم، این یک آشکارساز است که برای چندین سال از تشخیص مطمئن است. این عمیق و دقیق در تعریف فلزات است و شاید یکی از آن دستگاه هایی باشد که می تواند توسط یک تازه وارد مورد استفاده قرار گرفته شود ، F44 می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا زمانی که از آن رشد کنید. و سپس شما می توانید در مورد مدل های گران تر فکر کنید.

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب Garrett ACE 400i

این دومین فلزیاب پس از F44 است، که می تواند با چشم به آینده خریداری شود . این یک آشکارساز واقعی است که برای یک مبتدی مناسب است و به اندازه کافی برای چند سال از تشخیص مطمئن است.  با دوام و عملکرد فوق العاده ای دارد ، چه چیز دیگری برای یک آشکارساز مبتدی مورد نیاز است؟

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

خرید بهترین فلزیاب های ۲۰۱۹ برای کاوشگران پیشرفته

فلزیاب Teknetics T2

یک دستگاه فوق العاده می باشد که هیچ وقت قدیمی نمی شود . این دستگاه با ماندگاری بالا و با توجه به قیمت آن هنوز در صدر قرار دارد. این فلزیاب ارزان است و با توجه به قیمت آن نتایج بسیار خوبی را نشان می‌دهد ، من حتی می‌توانم بگویم نتایج بسیار عالی !

به منظور تعقیب مارک‌های تجاری که به شدت تبلیغ می‌شوند، می‌توانید یک گزینه ثابت را انتخاب کنید . اما نکته اصلی در اینجا برچسب قیمت است . قیمت آن ارزان‌تر از قبل نخواهد بود ، اما قیمت آن در سطح گران‌تر از یک فلزیاب برای افراد مبتدی است . این چیزی است که باید به آن فکر کرد .

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب XP ORX

نتایج جستجوی خوبی را با یک بودجه مناسب نشان می‌دهد. ممکن است به عنوان آشکارساز فلزی برای یک مبتدی باشد. بهترین کار این است که یک جعبه با هدفون بی‌سیم و یک کویل جستجو  ۹ اینچ بردارید.

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب Makro Kruzer

این یک مدل نسبتا جدید از سال گذشته از شرکت ترکیه‌ای Makro است . یک فلزیاب خوب ، حالا به طور قابل‌توجهی ارزان‌تر است ، که به این معنی است که ما می‌توانیم آن را توصیه کنیم . همانطور که قبلا متوجه شده اید ، در این بخش، مدل های چند فرکانس بسیار زیادی وجود دارد، این دستگاه ها جدیدتر و جدی تر هستند، با ویژگی های جستجوی بهتر نسبت به فلزیاب ها برای مبتدیان. اما هیچ کس نمی گوید که Makro Kruzer 14 در جایی در ردیف پشت قرار دارد، نه، این امکان وجود دارد که آن را خریداری کنید، یک فرکانس جستجو (۱۴ کیلوهرتز) برای وظایف اصلی جستجوی بیشتر آشکارسازها مناسب است.

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب XP Deus Lite

فلزیاب XP Deus تنها با هدفون و هیچ صفحه کنترل همراه است. این به طور قابل توجهی روی قیمت تاثیر می گذارد و برنامه های جستجو را می توان در هدفون با استفاده از واحد کنترل Deus شخص دیگری ذخیره کرد، بنابراین همه چیز باقی می ماند که برنامه های خود را تغییر داده و آنها را انتخاب کنید تا شرایط جستجوی خود را مطابقت دهند. لازم نیست مبلغ اضافی برای صفحه نمایش با تنظیمات پرداخت شود!

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب Nokta/Makro Anfibio 14/19

این یک نسخه تک فرکانس از فلزیاب است . که به عنوان یک گزینه جهانی برای اکثر انواع تشخیص مناسب است . این آشکارساز فلزی، مانند مدل Makro Kruzer، ضد آب است و با هدفون های بی سیم ساخته شده است که زندگی را برای یک آشکارساز آسان تر می کند. علاوه بر این، Anfibio از Makro Kruzer متفاوت است و این در مدل جدید (قابل اطمینان تر و با تعادل عالی) بیان می شود و یک کویل جستجو در کیت (کویل ۱۱ اینچ ) که دارای عمق بیشتری نسبت به کویل استاندارد روی تمام آشکارسازها است.

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب Minelab Equinox 600

بسیاری از افراد در زمینه فلزیابی اعتراض خود را نسبت به قیمت و پیچیدگی این دستگاه نشان داده اند اما من می گویم کمپانی ماینلب هیچ موقعه قیمت ۵۰۰ دلار را الکی بر روی فلزیاب خود نزده است . هر بار این مدل ها بودند که تمام توابع جستجو مورد نیاز را داشتند و نتایج جستجوی عالی را نشان دادند. مدل Equinox 600 استثنا نیست و کلمات من را به طور کامل تایید می کند. از کل فهرست آشکارسازها، این اولین دستگاه است که در آن چندین فرکانس جستجو وجود دارد و همه آنها با هم کار می کنند (تکنولوژی Multi-IQ). در هنگام جستجو در یک ساحل یا در یک میدان منظم، نتایج عالی در زمین دشوار می شود! آن را امتحان کنید و درک کنید که من در مورد آن صحبت می کنم.

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

خرید بهترین فلزیاب های ۲۰۱۹ برای کاوشگران حرفه ای

فلزیاب Garrett AT MAX

شرکت آمریکایی Garrett همواره از کیفیت و عملکرد آشکارسازهای فلزی خود معروف شده است و بنابراین جای تعجب نیست که Garrett AT MAX در لیست ما قرار دارد. من توصیه می کنم که این آشکارساز را بلافاصله با هدست بی سیم بچرخانید زیرا بسیار راحت است و به راحتی بر روی سر قرار می گیرد و صدا را به طور کامل بدون دخالت انتقال می دهد.

این آشکارساز فلزی خود بسیار آسان است برای یادگیری، شما حتی می توانید شروع به استفاده از آن به عنوان یک مبتدی، هیچ تنظیمات پیچیده وجود دارد. این می تواند بر روی هر خاک کار کند و بدون مشکل حتی در یک سطح آب شور هم مرطوب می شود. این یک انتخاب عالی برای کسانی است که میخواهند یک آشکارساز حرفه ای داشته باشند، اما نمیخواهند تنظیمات را درک کنند و از ترکیبات مختلف پارامترها نترسند ، فقط آن را روشن کنید، زمین را تعادل، سطح حساسیت مورد نظر را تنظیم کنید و می توانید بروید تشخیص در مورد مقاومت آب آشکارساز فلزی را فراموش نکنید، با این کار می توانید حتی در زیر آب جستجو کنید.

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب Nokta/Makro Anfibio Multi

این یک نسخه چند فرکانسی از فلزیاب های Anfibio است که روی انتخاب یکی از سه فرکانس کار می‌کند , فلزیاب ضد آب است , شما قادر خواهید بود تا عمق ۵ متر جستجو کنید . این مجموعه همچنین با هدفون ‌های بی‌سیم همراه است . یادگیری آن برای هر نوع و وظیفه تشخیص آن آسان است ، که آن را برای وظایف مختلف جستجو انعطاف‌پذیر می‌سازد ، همه چیز از پارک گرفته تا زمین شخم زده .

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب Xp Deus

فلزیاب Xp Deus در مجموعه کامل خود , یکی از معروف‌ترین و رایج‌ترین فلزیاب حرفه‌ای است . بسیاری می‌گویند که این آشکارساز پر از تنظیمات غیر ضروری  می باشدو یادگیری آن دشوار است ، اما استفاده از یکی از ۱۰ برنامه جستجو آماده و تنظیم تنظیمات کمی به روش خودتان آسان‌تر است ، و سپس می‌توانید به حفاری و پیدا کردن یافته‌های خود ادامه دهید . اگر انتخاب یک فلزیاب برای خودتان مشکل باشد ، Deus همیشه یک گزینه سازش است . بله ، این مساله اشکالات خود را دارد ، اما مزایای آن برای اغلب کاوشگرانی که این دستگاه را به عنوان فلزیاب اصلی خود انتخاب کرده‌اند ، بسیار قابل‌توجه است .

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

فلزیاب Minelab Equinox 800

ای فلزیاب دارای تکنولوژی های فوق العاده می باشد و یک ویژگی که بسیار این دستگاه را خاص کرده است ۵ فرکانس می باشد که همگی می توانند با هم کار کنند (تکنولوژی Multi-IQ) برای غلبه بر آن ، عمق آن بسیار ساده است ، عمق نیز شگفت‌انگیز است . با این دستگاه اهدافی را شناسایی می‌کنید که بسیاری از فلزیاب ها در یافتن آن ناکام هستند هیچ هدفی را در نظر نمی‌گیرند ، واقعیتی که من تایید کرده‌ام . شما همچنین هدفون ‌های بی‌سیم خوبی در جعبه دارید ، کیفیت صدا بسیار خوب است . من حتی نمی‌دانم چه چیز دیگری برای اضافه کردن وجود دارد – وقتی که شروع به درک این ردیاب فلزی می‌کنید ، تعداد یافته‌های مفید رشد خواهد کرد ، شما زباله کمی را کاوش خواهید کرد، اغلب اهداف مفید خواهید یافت .

خرید بهترین فلزیاب های سال ۲۰۱۹

شاید دوست داشته باشید:

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ این بررسی طولانی و آموزنده ، مهمترین دیدگاه را در مورد همه مارک های برتر فلزیاب های دستی و محبوب ترین مدل های هر کمپانی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این بررسی ، هر کسی قادر خواهد بود با تعیین بهترین موارد برای موقعیت ها […]

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید