راهنمای تشخیص فلز برای مبتدیان

felezyabgpx مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , ,

راهنمای تشخیص فلز برای مبتدیان

پنج نکته که مبتدیان در زمان کاوش باید به آن توجه نمایند.

تشخیص فلز چند قانون دارد , برخی کلی‌تر و برخی خاص‌تر . زمانی که تازه شروع می‌کنید ، دنبال کردن آن‌ها آسان‌تر است . بعدا متوجه خواهید شد که چه چیزی برای شما مناسب است و تصمیم می‌گیرید که آیا ترجیح می‌دهید در جهت دیگری حرکت کنید . اما همانطور که بچه های کوچک در داخل مرزها و محدودیت های معقول رشد می کنند، همچنین فلزیاب جدید تازه کار می باشد. در ادامه به برخی از موارد مهم که در فلزیابی باید رعایت شود اشاره می کنیم:

دفترچه راهنمای خود را بخوانید

راهنمای کاربری را بخوانید و یا ویدئوی دستورالعمل را مشاهده کنید ، جدا از هر انعام دیگری که می‌توانم به تو بدهم ، این یکی از همه مهم‌تر است . از آنجا که هر دستگاه متفاوت است و دارای ویژگی های عملیاتی خاصی است، احتمالا ساده ترین، احتمالا آسان‌ترین و مهم‌ترین گامی است که می‌توانید برای اطمینان از این که جلسات تشخیص اولیه تان مفید و لذت بخش هستند، انجام دهید.

اطلاعات کاربر تهیه‌شده توسط دستگاه شما از افرادی است که آن را بهتر از هر کسی می‌دانند : آن‌هایی که آن را طراحی و ساخته و آن را با دقت تست کرده‌اند . راهنمای شما به طور کامل ویژگی‌ها و عملکردهای فلزیاب شما , صدای مختلف سیگنال و چگونگی رفتار آن تحت شرایط متغیر را توضیح می‌دهد . من شگفت‌زده شده ام از اینکه چه تعداد از مردم هرگز دفترچه راهنمای فلزیاب خود را نخوانده اند یا حتی برای آغاز ویدیو آموزشی را مشاهده نکرده‌اند که تقریبا تمامی فلزیاب های مدرن مجهز به این وسایل آموزشی همراه هستند .

راهنمای تشخیص فلز برای مبتدیان

من خواندن و مراقبت از خودم را بیشتر از یکبار انجام می‌دهم و در صورت نیاز به ارجاع در آینده به دلایلی خاص ، آن‌ها را نگه می‌دارم ، و من معتقدم که من یک شکارچی گنج بهتر برای هستم . شما با خواندن دفترچه راهنمای خود و یا دیدن ویدئوی ارائه‌شده خود حداقل یک دفعه قبل از شروع کار به نفع خود عمل خواهید کرد ، چون تضمین می‌کنم اگر این کار را نکنید ، از نقطه‌ای که در نهایت آن‌ها را بخوانید و یا آن‌ها را تماشا کنید بسیار ناامید خواهید شد . سعی کنید ابتدا آن‌ها را بخوانید یا ببینید تا نتیجه قابل قبولی داشته باشید.

تمرین

من نمی توانم این را به اندازه کافی تحمل کنم. این مثل هر مهارت دیگری است: شما فقط با انجام آن واقعا بهتر میشوید، مخصوصا وقتی که به یادگیری خصوصیات دستگاه خاص خود می پردازید. شما می‌توانید همان اندازه که می‌خواهید در مورد تشخیص فلز بخوانید ، و می‌توانید هزاران فیلم از افراد دیگر را تماشا کنید که این کار را انجام می‌دهند و من هم توصیه می‌کنم هر دو آن‌ها را انجام دهم . اما تنها راهی که شما مهارت خود را به عنوان یک آشکارساز و دانش خود را در مورد اهداف بالقوه ایجاد می کنید این است که بیرون بروید و تشخیص دهید و حفاری کنید!

راهنمای تشخیص فلز برای مبتدیان

صبر

این سومین نکته بسیار مهم است که در مورد تشخیص فلز به یاد داشته باشید . چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد دستگاه ، لوازم جانبی و اهداف بالقوه وجود دارد . این کار دشوار نیست ، اما زمان یاد گرفتن کمی طول می کشد . برای اجتناب از ناامیدی ، انتظارات خود را براساس آن تنظیم کنید و در یادگیری این سرگرمی با خودتان مهربان باشید . فقط زمان می‌برد. ابتدا مقدار قابل‌توجهی از آن زمان را صرف شناختن دستگاه خود کنید، و با این کار ، منظور من خارج شدن از این زمینه و کار کردن با آن است . این یک یادگیری از طریق پی‌گیری است . وقتی اولین بار کار را شروع کردم ، یک فلزیاب بسیار ساده داشتم و نمی‌توانستم زیاد شکار کنم .

به همین ترتیب، حداقل سه ماه پس از شروع اولین تشخیص خودم را آغاز کردم که چیزی غیر از آشغال پیدا نکردم، و یک سال خوب پیش از اینکه اولین سکه مدرن را پیدا کردم. اما این پیروزی های کوچک به اندازه ی یک هیجان به اندازه کافی برای نگه داشتن من برای دو سال دیگر بود تا زمانی که بتوانم دستگاهم را ارتقا دهم. و این تا زمانی که سومین فلزیاب من در سال هفتم در حال حفاری بود ، که بالاخره احساس کردم کمی در مورد کاری که می‌کنم فهمیدم . من فکر نمی‌کنم که هرگز احساس یک سرباز کهنه‌کار را داشته باشم ، اما هر بار که بیرون می‌رفتم چیز جدیدی یاد می‌گیرم .

همیشه در حال یادگیری باشید

بعد از این که مدتی در حال حفاری بودید ، فکر می‌کنید همه چیز را در مورد تشخیص و در مورد چیزهایی که ممکن است پیدا کنید ، می‌دانید . شما نمی‌توانید در یک شکار همه چیز را فرا بگیرید اما هر بار که به شکار می‌روید بیشتر یاد بگیرید ، به خصوص اگر با افراد دیگر بروید که دانش خود را به اشتراک می گذارند . اگر چیزی را که می‌دانید به اشتراک می‌گذارید ، سود بیشتری خواهید برد ، و وقتی که چیزی نمی‌دانید ، قبول کنید . بیش از حد افتخار نکنید که کمک بخواهید و نگران نباشید در مورد چیزی که می دانید. افراد باهوش ترین و آگاهتر که در مورد این سرگرمی می دانند، ساکت و آرام هستند. مراقب باشید که کسانی که همیشه در مورد دانش خود لاف می‌زنند و سعی می‌کنند تحت‌تاثیر قرار بگیرند. این نوع رفتار معمولا از ناامنی ناشی می‌شود .

راهنمای تشخیص فلز برای مبتدیان

به دنبال متخصصان بروید

برای تشخیص بهتر می توانید از دانش کارشناسان کهنه‌کار استفاده نمایید که می‌توانید از آن ها یاد بگیرید. به همین ترتیب از آنها یاد بگیرید. قدردانی کنید و قدردانی خود را برای آنچه که با شما به اشتراک گذاشته اند نشان دهید.

شرکت فلزیاب IKPV با تولید بهترین دستگاه های فلزیاب در دنیا میتواند به عنوان شانس ویژه برای کاوشگران گنج به شمار آید.

جهت مشاوره و خرید دستگاه گنج یاب تصویری با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فلزیاب فارس – نمایندگی فلزیاب لرستان – نمایندگی فلزیاب ایلام – نمایندگی فلزیاب کرمان- نمایندگی فلزیاب شیراز

شاید دوست داشته باشید:

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹

برترین فلزیاب های دستی ۲۰۱۹ این بررسی طولانی و آموزنده ، مهمترین دیدگاه را در مورد همه مارک های برتر فلزیاب های دستی و محبوب ترین مدل های هر کمپانی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این بررسی ، هر کسی قادر خواهد بود با تعیین بهترین موارد برای موقعیت ها […]

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹

بهترین فلزیاب های خارجی سال ۲۰۱۹ این پست مجموعه ای از بررسی های فلزیاب است. انتظار می رود همه مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند بهترین ردیاب فلزی در سال ۲۰۱۹ باشند. بر اساس نظر کاوشگران گنج واقعی و با تجربه که قادر به گفتن دستگاه مناسب هستند ، تمام بررسی ها صادقانه و […]

مکان های خوب برای شناسایی فلزات

مکان های خوب برای شناسایی فلزات مرور کلی : پس از خرید یک آشکارساز فلزی، گام بعدی پیدا کردن مکان های خوب برای شکار برای گنج است. یک مکان خوب برای شکار گنج با یک فلزیاب در یک منطقه است که توسط مردم برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفته است . مناطق دیگری […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید