نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000

felezyabi فلزیاب MINELAB, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , ,

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000

اگر می خواهید کاوش برای طلا را امتحان کنید ، شاید Minelab Gold Monster 1000 بهترین انتخاب بالقوه برای شما باشد. این فلزیاب به طور خاص برای تشخیص در گرد و غبار ایجاد شده است. این دستگاه به کلیه مشخصات فنی مجهز شده است تا به کاربر امکان یافتن طلا حتی در مکان های پیچیده و در شرایط دشوار را بدهد. اکتشاف طلا به عنوان نوعی تشخیص فلز معمولاً هم برای کاربر و هم برای دستگاه سخت است ، اما ردیاب فلزی Minelab Gold Monster 1000 کارایی و عملکرد پایدار را در صورت عدم موفقیت دستگاه های دیگر نشان می دهد.

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000

اگر می خواهید همه چیز را در مورد این ابزار بدانید ، دیگر نیازی به خواندن بررسی های بیشمار Minelab Gold Monster 1000 نیست ، زیرا این پست حاوی کاملترین اطلاعات در مورد این دستگاه است.

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000

مرور کلی

این ردیاب فلزی توسط کمپانی Minelab دارای نظرات مثبت بسیاری از کاربران است که می گویند آنها می توانند در اولین ساعت استفاده ، به محض اینکه اولین بار دستگاه را روشن کردند ، تیکه های طلا را به معنای واقعی کلمه مشاهده کنند. با این حال ، بهترین بخش در مورد این دستگاه عملکرد کاملاً جدید به دلیل خودکار یودن است. دستگاه به راحتی روشن می شود ، کاربر می تواند به سرعت ردیابی را شروع کند و دیگر نیازی به اتلاف وقت و تلاش خود برای تنظیم تنظیمات پیچیده ندارد.

این در واقع بسیار جالب است ، زیرا اکثر طلایاب ها با شکارچیان گنج با تجربه در کنار هم بسیار مفید واقع می شوند . این امر منطقی است ، از آنجایی که کاوش طلا را می توان مهمترین فعالیت در زمینه کشف فلز دانست. قطعات طلا معمولاً در مکان‌های پیچیده قرار دارد و شرایط جستجو برای جویندگان و تجهیزات دشوار است. بنابراین بیشتر برندها ابزارهای پیشرفته را می‌سازند که هر کاوش باید بصورت دستی تنظیم شود. با این حال, یک رویکرد متفاوت اتخاذ کرد و محصولی را برای افراد باتجربه فراهم کرد که در عین حال در اکتشاف طلا تازه‌کار هستند.

با استفاده از این محصول ، می توانید مهارت های خود را ارتقاء داده ، مقداری طلای را پیدا کرده و در واقع همانطور که کشف می کنند یاد بگیرید.

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000

ویژگی های جدید

یکی از ویژگی های جدید این دستگاه ، تبعیض غیرمعمول به نام Gold Chance Indicator است. این شاخص می تواند از پایین به بالا ، مطابق با احتمال لکه بینی هاله باشد. یکی دیگر از ویژگی های جالب این است که ردیاب تقریبا به طور کامل کار می کند و کاربر مجبور است به صورت دستی فقط حساسیت و میزان صدا را تنظیم کند. این کار کاربر را قادر می سازد تا به راحتی و همزمان با هر شرایط جستجو ، تشخیص را شروع کند.

دستگاه دارای فرکانس عملکرد فوق العاده گسترده ای ۴۵ کیلوهرتز VLF است که حساسیت بالایی را برای طلا و اشیاء کوچک در همان زمان فراهم می کند. در جعبه همراه دو سیم پیچ وجود دارد ، یکی ضد آب و دیگری غیر است ، بنابراین کاربر بسته به شرایط آب و هوایی قادر به تغییر سیم پیچ خواهد بود.

مزیت جالب دیگر این ابزار این است که فقط دو حالت جستجو وجود دارد ، Gold و All-Metal. این ابزار به طور خاص برای جستجوی طلا ایجاد شده است ، بنابراین دو حالت جستجو تنظیمات را برای آشکارساز مبتدی نیز ساده تر می کند.

حالت های جستجو

فقط دو حالت جستجو برای این مدل توسط Minelab وجود دارد. حالت اول طلایی است که آهن را رد می کند. این حالت به طور خاص برای لوازم و لکه های aurum از پیش تعیین شده است ، و احتمالاً به شما این امکان را نمی دهد تا سایر اشیاء را به طور مؤثر مشاهده کنید. از طرف دیگر ، همراه با فرکانس ۴۵ کیلوهرتز و تبعیض با شاخص شانس طلا ، این حالت حتی یک مبتدی را قادر می سازد که مقداری طلا پیدا کند.

حالت دوم Deep All-Metal است که دستگاه را قادر می سازد انواع اشیاء ، از جمله آنهایی را كه در اعماق عمیق تر واقع شده اند ، شناسایی كند و این جنبه مهمی نیز دارد ، زیرا فرکانس ۴۵ کیلوهرتز نسبتاً زیاد است و بنابراین به عمق بالای زمین نمی رسد. حالت Deep All-Metal برای مشاهده هرگونه اشیاء ایجاد می شود ، فقط در صورت نیاز کاربر به این امر.

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000

همه ویژگی ها

فناوری استفاده شده برای این محصول ، دامنه فوق العاده گسترده ای ۴۵ کیلوهرتز VFL است. دو حالت جستجو و یک نوع تبعیض وجود دارد که به طور خاص برای جستجوی طلا ایجاد شده است. بالانس زمین به صورت خودکار هست. طبق تنظیمات برگزیده کاربر ، حساسیت و میزان صدا را می توان به صورت دستی تنظیم کرد. این دستگاه مجهز به صفحه نمایش LCD تک رنگ است. طول شافت قابل تنظیم است ، از ۵۴٫۴ اینچ به ۳۷٫۲ اینچ. دارای وزن بسیار کمی است ، خصوصاً در مقایسه با سایر محصولات موجود  هم رده ، فقط ۲٫۹۴ پوند وزن دارد . خروجی صوتی بلندگو و هدفون است. دستگاه ضد آب نیست و جدا نیست (حتی IP68). با این وجود دارای دو سیم پیچ قابل تعویض است و یکی از کویل ها ضد آب است. هر دو سیم پیچ مدل DD هستند.

این وسیله توسط باتری لیتیوم یونی که درون کیت قرار دارد ، یا توسط هشت باتری از نوع AA (در کیت موجود نیست) تغذیه می شود. تولید کننده ۲ سال ضمانت کویل و جعبه کنترل را ارائه می دهد.

مزایا و معایب

این محصول توسط کمپانی ماینلب یکی از بهترین ردیاب های فلزی برای اکتشاف طلای ساخته شده به طور کلی برای مبتدیان است و این یکی از بهترین مزایای آن است. با این حال ، برای گرفتن تصویر کامل ، سایر موارد مثبت را بررسی کنید:

 • تمام اتوماتیک
 • آسان برای شروع
 • بسیار قابل تنظیم
 • فرکانس بسیار حساس ۴۵ کیلوهرتز
 • دو سیم پیچ جستجو در کیت
 • طول قابل تنظیم
 • بسیار سبک وزن
 • می توان با باتری لیتیوم یون یا باتری های AA تغذیه کرد
 • تبعیض منحصر به فرد برای ردیابی طلا ایجاد شده است
 • یک دسته از وسایل جالب موجود در کیت

این مزایا نشان می دهد که دستگاه برای مبتدیان جاه طلب ساخته شده است . تقریباً هر ویژگی برای جستجوی مؤثرتر و موفق تر به طور بالقوه مفید است. با این حال ، اشکالاتی نیز وجود دارد:

 • ضد آب نیست ، حتی شاخص IP68 نیست. تنها یکی از کویل ها ضد آب است.
 • فقط دو حالت جستجو
 • فقط یک فرکانس
 • قیمت بسیار بالاست

ضد آب بودن و قیمت بالای آن احتمالاً دو عیب اصلی این دستگاه است . اما اگر بتواند به یک تازه کار کمک کند تا مقداری طلا پیدا کند ، شاید این ابزار در نهایت ارزش پول داشته باشد.

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000

لوازم همراه فلزیاب

 • جعبه کنترل
 • بازو
 • کویل DD 10 × ۶ اینچ
 • کویل DD 5 اینچ
 • هدفون
 • شافت فرو ریختنی
 • شارژر AC
 • کابل باتری ماشین
 • باتری لیتیوم یون قابل شارژ
 • آداپتور شفت جهانی
 • ابزار حفاری
 • دفترچه راهنمای

همچنین لوازم جانبی دیگری نیز برای این مدل وجود دارد که شامل کویل ها ، باتری ها و شارژرها ، لوازم جانبی صوتی و سخت افزار می باشد.

شاید دوست داشته باشید:

نقد و بررسی فلزیاب Tracker II

نقد و بررسی فلزیاب Tracker II یک فلزیاب با کیفیت ، از نظر ارگونومیکی ، سبک وزن است و قابلیت تشخیص بسیار خوبی دارد. این شامل قابلیت کاوش به دلیل تنظیم آن با شرایط خاک و امکان تشخیص عمق است. مدت زمان طولانی تحقیق ، مرا به یک فلزیاب رساند که باعث می شود سرگرمی […]

نقد و بررسی فلزیاب Fast Tracker

نقد و بررسی فلزیاب Fast Tracker آیا به دنبال فلزیابی با قابلیت های بی نظیر برای تشخیص فلزات در محیط های مختلف اعم از زمین های مرطوب تا خشک هستید؟ فلزیاب Bounty Hunter Fast Tracker یک خرید ارزنده برای نیازهای شما است.

نقد و بررسی فلزیاب tesoro deleon

نقد و بررسی فلزیاب tesoro deleon کاوش فلزات موضوعی است که افراد در هر سنی را به خود جذب کرده است و فلزیاب های موجود در دوران مدرن باعث شده این عملکرد راحت تر از همیشه انجام شود. کارایی این دستگاه ها فراتر از سرگرمی است و توسط متخصصان مورد استفاده قرار می گیرد. انواع […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید