نقد و بررسی فلزیاب Fisher F4

felezyabi فلزیاب FISHER, فلزیاب خارجی , , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F4 | راهنمای جامع خریدار و رتبه بندی

اگر می خواستید در بین برخی از مارک های برتر در بین فلزیاب ها تحقیق کنید ، قطعاً Fisher یکی از نام هایی است که باعث می شود آن را انتخاب کنید .

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F4

Fisher F4 مدل دیگری در سری F این کمپانی بزرگ است. این شرکت اعلام کرده است که این فلزیاب به بهترین وجه برای کاوش سکه ، ساحل و یادگار استفاده می شود . در بررسی زیر ، ویژگی ها و قابلیت های Fisher F4 جدا شده و مورد بررسی قرار می گیرد تا ببیند این فلزیاب فوق العاده تا چه میزان کارایی مفیدی را از خود ارائه می دهد .

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F4

طراحی و ظاهر فلزیاب F4

فلزیاب Fisher F4 بسیار روشن است و به رنگ های طلایی و سیاه موجود می باشد . از سه مؤلفه اصلی : لوپ جستجو ، ساقه و صفحه کنترل تشکیل شده است . دارای کویل Bi-Axial به قطر ۱۱ اینچ است. درست در بالای جعبه کنترل ، یک ناحیه خالی قرار دارد که می توانید هنگام استفاده نکردن از کنترل ، دست خود را قرار دهید. این دستگاه به هدفون مجهز نیست اما ویژگی اتصال صوتی نیز وجود دارد. این فلزیاب در قطعات جداگانه به شما تحویل داده می شود و لازم است آنها را در کنار هم قرار دهید.

با این وجود ، مونتاژ F4 بسیار آسان است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به سادگی قطب ها را در جای خود قرار دهید. پس از انجام کار تعمیر ، می توانید شفت را متناسب با ارتفاع خود تنظیم کنید. با وجود این واقعیت که مونتاژ مورد نیاز است ، F4 کاملاً محکم احساس می شود و هنگام استفاده از آن ، هیچ شل شدن قطعات وجود ندارد. همچنین از شما خواسته خواهد شد کابل را در اطراف ساقه ردیاب فلزی سیم پیچ کنید. برای عملکرد صحیح آن باید به کویل و همچنین جعبه کنترل وصل شود.

با داشتن بازوی محکم در حالت استراحت ، می توانید به راحتی به پایین بیایید و کنترل ها را روی جعبه کنترل کار کنید. جعبه کنترل به طرز حیرت انگیزی کوچک است و شما به هیچ وجه با تنظیم یک دست مشکلی نخواهید داشت. گفته می شود ، استراحت بازو بسیار راحت است. اگر قصد دارید مدتی را با استفاده از فلزیاب بگذرانید ، بهتر است واقعاً در حالت استراحت بازو خم نشوید.

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F4

دکمه ها و حالت های Fisher F4

علاوه بر صفحه نمایش ، این فلزیاب دارای ۹ دکمه مختلف است. اینها عبارتند از دکمه پاور ، حالت خودکار تنظیم ، Pinpoint ، DISC ، Notch ، تبعیض و حساسیت. یک دستگیره نیز وجود دارد که برای کنترل تعادل زمین استفاده می شود. LED محدوده حساسیت ، آستانه و تمام فلز را نشان می دهد.

برای روشن کردن ردیاب فلزی ، کافی است دکمه ON / OFF را فشار دهید. زیر DISC ، دو حالت جداگانه در دسترس است. اینها حالت تبعیض آمیز تمام فلزی و حالت تبعیض است. با تبعیض تمام فلزی ، تمام اهداف فلزی شناسایی می شوند. با ویژگی دیگر ، می توانید انتخاب بیشتری نسبت به آنچه می خواهید پیدا کنید. با استفاده از دکمه های تبعیض + و – می توانید موارد بیشتری را اضافه کنید یا موارد را از لیست حذف کنید. با استفاده از دکمه های حساسیت می توانید حساسیت را افزایش یا کاهش دهید.

حساسیت

هرچه حساسیت بالاتر باشد ، می توانید اشیاء را عمیق تر پیدا کنید. با این حال در عمق بیشتر ، ردیاب فلزی در معرض تداخل الکترومغناطیسی قرار می گیرد. به این ترتیب ، در تنظیمات حساسیت بالاتر همیشه نمی توانید از دقت و صحت اطمینان برخوردار باشید. دکمه Auto Tune حالت تمام فلزی را فعال می کند. در اینجا ، ردیاب فلزی در بیشتر شرایط زمینی بیشترین حساسیت را دارد. آشکارساز فلز باید در حالت تعادل قرار داشته باشد.

با Notch ، به شما امکان کنترل بیشتری بر روی اهدافی که می خواهید آنها را تبعیض کنید ، می دهد. به دنبال تبعیض ، می توانید اهداف یا دسته بندی های دیگری را اضافه یا حذف کنید.

Pinpoint برای تعیین محل دفن اشیاء کوچکتر استفاده می شود. این کمک می کند تا مکان جسم باریک شود. حساسیت تشخیص حالت Pinpoint توسط دکمه های Sensibility کنترل می شود.

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F4

ویژگی ها و عملکرد Fisher F4

در اکثر موارد ، بسیاری از ویژگی های موجود در Fisher F4 بسیار شبیه به سایر ردیاب های فلزی است. این اجزا کاملاً اساسی هستند، که در واقع خوب است ، زیرا این مسئله عمدتاً برای افرادی که با ردیابی فلز شروع می کنند ، منظور شده است. اگرچه تنظیمات کاملاً رعایت شده هستند ، اما با این وجود کاملاً مؤثر هستند و واقعاً عملکرد خوبی دارند. در این مثال ، شما نمی توانید شکایت کنید که F4 فاقد هر چیزی است ، زیرا می توانید با سهولت از همه عملکردها استفاده کنید.

با توجه به بسیاری از حالت ها و ویژگی های DISC ، این عملکرد با Fisher F4 به زیبایی کار می کند. کاملاً دقیق است و برای تمایز زباله از گنج بسیار کار می کند. این واقعاً برای افرادی که اهداف خاصی را در ذهن دارند ، یک مزیت است. کنترل های موجود در این دستگاه اطمینان می دهد که شما قادر خواهید بود به طور باورنکردنی انتخاب کنید که چه مواردی را انتخاب کنید و چه مواردی را حذف کنید. مطمئناً اگر ردیاب فلزی به درستی پاسخ ندهد ، هیچ كدام از اینها واقعاً معنی ندارد.

بنابراین ، اگر شما یک جستجوی گنج واقعی هستید ، F4 کاملاً سودمند خواهد بود. Fisher F4 برای هر جمع آوری سکه نیز بسیار عالی است. به قول تولید کننده صادق است ، این ردیاب فلزی در یافتن انواع سکه ها بسیار عالی است. حتی بهتر ، شما می توانید کنترل بهتری نسبت به اهداف شناسایی شده نیز داشته باشید. حالت Pinpoint فقط می تواند به این قابلیت افزوده و دقت بیشتری را نیز به آن وارد کند. به دلیل وزن این فلزیاب ، بهترین ردیاب فلزی بچه ها نیست.

مزایا :

  • گزینه های تبعیض خیالی
  • حساسیت خوب
  • سبک وزن ، کمی وزن بیش از یک کیلو
  • کویل ضد آب
  • یک آشکارساز فلزی سطح ورودی خوب است.

معایب :

  • کمربند کمی ناراحت کننده است ، به خصوص در مدت زمان طولانی
نقد و بررسی فلزیاب Fisher F4

نتیجه گیری

نتیجه نهایی در مورد Fisher F4 این است که به طور کلی ، این یک فلزیاب خوب است ، به ویژه برای کسانی که تازه کار را شروع می کنند. کسی که به صورت حرفه ای کاوش خود را انجام دهد ممکن است آنقدر قدردانی نکند ، اما مطمئناً یک ردیاب فلزی قدرتمند است. همچنین اگر مایل نیستید که مرتباً توسط زباله ها یا سایر مواردی که شما را غیر ضروری می دانید آزار ببینید ، بسیار عالی است.

فلزیاب قادر به تفکیک آنها با دقت بالایی است. اگر شما یک جمع کننده سکه باشید ، می توانید در این ردیاب فلزی شادی و نشاط بیشتری را نیز پیدا کنید. با این حال ، به طور کلی ، قطعاً یک ردیاب فلزی است که از سرمایه گذاری در آن پشیمان نخواهید شد.

شاید دوست داشته باشید:

نقد و بررسی فلزیاب TREASURE MASTER

نقد و بررسی فلزیاب TREASURE MASTER Whites Treasure Master یک ردیاب فلزی با کیفیت بالا و قابل اعتماد است که متناسب با نیاز های یک فرد مبتدی ساخته شده است . ردیاب فلزی Treasure Master بسیار کارآمد است ، یافته هایی را به ارمغان می آورد اما در عین حال ، استفاده از آن بسیار […]

نقد و بررسی فلزیاب EXCALIBUR II

نقد و بررسی فلزیاب EXCALIBUR II آشکارساز فلزی Minelab Excalibur II یکی از بهترین فلزیاب ها برای شکار گنج های زیر آب و ساحل است. این فلزیاب مدتی است که در بازار حضور داشته و از شهرت کاملاً قابل توجهی برخوردار است. اکثر کاربران از این امر کاملاً راضی هستند ، زیرا مجموعه ای منحصر […]

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000 اگر می خواهید کاوش برای طلا را امتحان کنید ، شاید Minelab Gold Monster 1000 بهترین انتخاب بالقوه برای شما باشد. این فلزیاب به طور خاص برای تشخیص در گرد و غبار ایجاد شده است. این دستگاه به کلیه مشخصات فنی مجهز شده است تا به کاربر امکان یافتن […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید