نقد و بررسی فلزیاب Fisher F44

felezyabi فلزیاب FISHER, فلزیاب خارجی , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F44

فلزیاب Fisher F44 به طور خاص طراحی شده است تا یک نسخه جدید F4 موجود باشد. F4 یک آشکارساز فلزی در سطح ورودی بود که دارای حداقل ویژگی ها بود و هدف آن فلزیابی مبتدی بود.

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F44

F44 دارای ویژگی های بسیار اما با قیمت پایین است .کافی است تا نگاهی دقیق تر به F44 بیاندازیم و ببینیم که آیا واقعاً گامی در مسیر درست بر میداریم یا خیر.

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F44

طراحی و ظاهر Fisher F44

برای شروع کارها , شما باید آن را به صورت قطعات مختلف سرهم کنید . برخلاف بسیاری از فلزیاب های دیگر ، این یکی واقعا ً به کمک یک ابزار نیاز دارد . به طور خاص ، شما برای تنظیم F44 به زمان بیشتری نیاز دارید تا F4. این تنها مکانی نیست که مسیر بین F44 و F4 منحرف می شود.

عنصر قابل توجه دیگر ، کوئل جستجو ضد آب متمرکز بیضوی مثلثی ۱۱ اینچ است. این کویل از لحاظ ایده آل به گونه ای طراحی شده است که در مناطق کوچکتر قرار بگیرد و از دقت بیشتری در کاوش اشیا برخوردار باشد. کویل ضد آب است و می تواند در آب غوطه ور شود. قسمت پایینی ساقه نیز می تواند در آب قرار گیرد اما قسمت بالایی و محفظه کنترل نمی تواند.

این ردیاب فلزی ضد آب است و می تواند حتی در هنگام باران کار کند. تنها مشکل این است که نمی تواند زمان زیادی را در آب بگذراند یا غوطه ور شود. حتی می توان هدفون را با یک پوشش لاستیکی پوشانید تا از ورود رطوبت یا ذرات دیگر جلوگیری شود.

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F44

صحفه نمایش

نمایشگر در F44 بزرگتر از F4 است. به این ترتیب ، ردیاب فلزی در واقع از نظر طراحی به F22 نزدیکتر است زیرا آنها یک ساختار و ساخت مشابه دارند. صفحه نمایش بزرگتر بدان معنی است که کاربر می تواند اطلاعات بیشتری را مشاهده کند و دقت در شناسایی را افزایش می دهد. F44 فقط کمی بیشتر از دو پوند وزن دارد. این امر باعث می شود سفرهای خود را برای شناسایی طولانی تر کنید زیرا بعید به نظر می رسد خسته شوید . دستگیره و همچنین دسته دستی نیز به اندازه کافی کشیده شده اند تا به سطح راحتی آشکارساز اضافه کنند.

دکمه ها و حالت های فلزیاب Fisher F44

همانطور که اشاره شد ، F44 و F22 در جعبه کنترل ، حالت های زیادی را به اشتراک می گذارند. آنها دارای دکمه های مشابه از جمله دکمه های قدرت ، حالت ، Pinpoint و انتخاب و منو هستند. اما F44 یک دکمه اضافی دارد و این مربوط به بالانس زمین می شود . ( ویژگی Ground Grab مسئول تعادل زمین است) F44 از چهار حالت مختلف تشکیل شده است و شما می توانید یکی را انتخاب کنید :

حالت جواهرات : این زمانی است که در طی جستجو همه اشیاء آهنی نادیده گرفته می شوند.

حالت سکه : با فعال شدن این حالت ، فویل و آلومینیوم هر دو رد می شوند و توسط دستگاه تشخیص داده نمی شوند.

حالت سفارشی : با حالت سفارشی ، تنظیمات توسط کاربر برنامه ریزی می شوند. این بدان معنی است که آنها می توانند هر لحنی را که می خواهند به یک دسته هدف خاص اختصاص دهند.

تمام حالت های فلزی : هر نوع فلز را ردیابی کنید

F44 همچنین از حساسیت بیشتری نسبت به F22 برخوردار است. با استفاده از این ردیاب فلزی ، دامنه بین ۱ تا ۲۰ است و تعداد بیشتری تنظیمات را برای کاربران ارائه می دهد.

نقد و بررسی فلزیاب Fisher F44

ویژگی ها و عملکرد Fisher F44

چندین ویژگی وجود دارد که باعث می شود F44 از F4 بسیار ماهرتر باشد. یکی از این ۹ بخش هدف Target ID است. این ۹ بخش فقط بصری نیستند بلکه عددی نیز هستند. آنها نشانگر شناسه هدف احتمالی از ۱ تا ۹۹ هستند. موادهای مختلف در دسته بندی خاص خود قرار می گیرند. هنگامی که این دسته مشخص می شود ، احتمال قوی وجود دارد که فلزیاب آن ماده خاص را شناسایی کرده باشد .

یکی از مزایای این فلزیاب پاسخ سریع است. این تنها آخرین شیء کشف شده را نشان می دهد و اغلب حافظه خود را در عرض چند ثانیه پاک می کند. این امر به خصوص هنگام جستجو در مناطقی که اشیاء ممکن است کاملاً نزدیک به یکدیگر باشند مفید است. به خصوص اگر اهداف با کیفیت خوب از نزدیک با مواد زباله مخلوط شوند.

ویژگی دیگری که مفید است ، قابلیت شناسایی با چهار صدا است. علاوه بر نشانه های بصری ، زنگ های صوتی نیز وجود دارد که نشان می دهد چه چیزی پیدا شده است. این تن ها شامل صدای کم ، متوسط و زیاد هستند. در حالت سفارشی می توانید تنظیم کنید که تن را دسته بندی کنید.

یکی از دلایلی که F44 مفیدتر از F22 محسوب می شود ، ویژگی Ground Grab است. با این کار می توانید ماده معدنی طبیعی موجود در زمین را در نظر بگیرید. این امر منجر به کاهش مداخلات در طی فرآیند تشخیص می شود.

جوانب مثبت و منفی

مزایا :

  • ضد آب
  • کویل ضد آب
  • تعادل زمین
  • افزایش حساسیت
  • شناسه هدف و صوتی و تصویری
  • سبک وزن

معایب :

  • کمی گران است
  • دردسرهای جزئی با راه اندازی

نتیجه گیری

یکی از سؤالات مکرر که مردم هنگام فکر کردن در مورد خرید فلزیاب F44 می پرسند این است که آیا ارزش دارد یا خیر. فقط یک واقعیت ساده که تعادل زمینی دارد به معنای زیادی است. باعث شفافیت بیشتر و وقفه های کمتر در هنگام تشخیص می شود. ناگفته نماند ، حساسیت بیشتر بدان معنی است که در نتیجه هدف شناسایی دقیق تر است. بنابراین ، بله ، شاید شما مجبور شوید کمی بیشتر هزینه کنید و برای جمع شدن ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.

شاید دوست داشته باشید:

نقد و بررسی فلزیاب TREASURE MASTER

نقد و بررسی فلزیاب TREASURE MASTER Whites Treasure Master یک ردیاب فلزی با کیفیت بالا و قابل اعتماد است که متناسب با نیاز های یک فرد مبتدی ساخته شده است . ردیاب فلزی Treasure Master بسیار کارآمد است ، یافته هایی را به ارمغان می آورد اما در عین حال ، استفاده از آن بسیار […]

نقد و بررسی فلزیاب EXCALIBUR II

نقد و بررسی فلزیاب EXCALIBUR II آشکارساز فلزی Minelab Excalibur II یکی از بهترین فلزیاب ها برای شکار گنج های زیر آب و ساحل است. این فلزیاب مدتی است که در بازار حضور داشته و از شهرت کاملاً قابل توجهی برخوردار است. اکثر کاربران از این امر کاملاً راضی هستند ، زیرا مجموعه ای منحصر […]

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000

نقدو بررسی فلزیاب GOLD MONSTER 1000 اگر می خواهید کاوش برای طلا را امتحان کنید ، شاید Minelab Gold Monster 1000 بهترین انتخاب بالقوه برای شما باشد. این فلزیاب به طور خاص برای تشخیص در گرد و غبار ایجاد شده است. این دستگاه به کلیه مشخصات فنی مجهز شده است تا به کاربر امکان یافتن […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید