نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw

felezyabgpx فلزیاب TESORO, فلزیاب خارجی , , , , , ,

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw

همه از کاوش گنج لذت می برند زیرا شما هرگز نمی دانید با چه چیزی روبرو می شوید. با این وجود ، برای یک تجربه کاوش خوب ، مطمئناً به دستگاه فلزیاب مناسبی احتیاج دارید. بسیاری از فلزیاب ها در این زمینه وجود دارند که میتوانند کارایی فوق العاده را از خود ارائه دهند . در پایان ، همه اینها به نیاز نهایی شما و هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید  بستگی دارد. . فلزیاب Outlaw ساخت شرکت Tesoro یکی از دستگاه های می باشد که با هزینه مناسب و کارایی فوق العاده در صنعت فلزیابی وجود دارد .

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw

فلزیاب Tesoro Outlaw یک دستگاه تمام زمینی است که دارای یک کویل ۸ اینچی می باشد . این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که می تواند به راحتی با هر محیطی سازگار باشد. در این بررسی ، ما به کلیه ویژگی های مهم فلزیاب Tesoro Outlaw می پردازیم که به شما کمک می کند تا انتخاب کنید که آیا این محصول برای نیازهای شما مناسب است یا خیر ؟

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw
نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw

بررسی مزایا و معایب

در زیر برخی از مزایای این فلزیاب قرار دارد :

طراحی فوق العاده سبک :

کاوش گنج یک فعالیت هیجان انگیز ، اما مطمئناً وقت گیر است. در حالی که قصد دارید به کاوش بپردازید ، مطمئناً نمی خواهید دستگاهی را با وزن بالا حمل کنید ، این باعث می شود احساس خستگی کنید . با توجه به این نکته که فلزیاب Outlaw فقط ۳٫۵۵ پوند وزن دارد ، به راحتی می توانید این دستگاه همه کاره را حمل کنید بدون اینکه خود را خسته کنید.

بالانس زمین قوی :

فلزیاب Tesoro Outlaw با حالت های مختلف عملکرد همراه است و به کاربران امکان می دهد از بالانس زمین کنترل شده و قابل تنظیم لذت ببرند. این ویژگی باعث می شود Outlaw گزینه ای ایده آل برای کاوشگران حرفه ای باشد که احتمالاً مکان های دشوار تری را انتخاب می کنند. حالت ها به شما امکان می دهند بالانس زمین را براساس تنظیمات خود به صورت دستی انتخاب کنید یا به طور خودکار باشد . در حالت تمام فلزی ، دستگاه به صورت خودکار محیط اطراف را اسکن می کند و اطلاعات ارزشمندی را در مورد محیط اطراف به شما می دهد.

گارانتی مادام العمر :

Tesoro با استفاده از آخرین فناوری و تجهیزات قدرتمند و جدید ، فلزیاب Outlaw را با ضمانت مادام العمر ارائه می دهد. تجهیزات مجهز شده توسط متخصصان باتجربه Tesoro با استفاده از مواد برتر و مدرن طراحی شده اند تا از دوام بهینه محصول اطمینان حاصل شود.

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw
نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw

آسان برای استفاده :

در کنار سبک بودن ، کار با فلزیاب Tesoro Outlaw بسیار آسان است. چه حالت قابل تنظیم باشد و چه حالت های آن ، این شرکت اطمینان داده است که کاربران آن راحت ترین تجربه را در هنگام کاوش داشته باشند.

همچنین این فلزیاب دارای اشکالاتی می باشد که شامل :

قدرت باتری :

فلزیاب Tesoro Outlaw دارای یک باتری ۹ ولت است که بسته به فعالیت ، قادر به ارائه ۱۰ تا ۲۰ ساعت نیرو با یک بار شارژ کامل است. این بیش از حد کافی برای یک کاوش گنج معمولی است. با این حال ، برای افراد با تجربه که مسیرهای سخت و کاوش های طولانی را انتخاب می کنند ، باتری ارائه شده توسط Tesoro به نظر کافی نمی باشد .

ویژگی ها

فلزیاب Tesoro Outlaw یکی از آسان ترین و سبک ترین دستگاه های می باشد که توسط Tesoro ساخته شده است . کاربران می توانند از سه حالت کاوش استفاده کنند : یک حالت تفکیک حرکتی ، حالت تمام فلزی حرکتی و حالت تمام فلزی بدون حرکت. این دستگاه همچنین مجهز به یک حالت تفکیک است که موارد زباله از فلزات را به دقت فیلتر می کند.

این فلزیاب مانند دستگاه های قبل از خود ، دارای حساسیت ، بالانس زمین و تفکیک است. این دستگاه از یک کویل جستجوی متمرکز ۸ اینچ و چند لوپ اضافی دیگر برخوردار است. سیم پیچ ۸ اینچی بالانس بسیار خوبی بین عمق و حساسیت ایجاد میکند . برخی از ویژگی های قابل توجه فلزیاب Tesoro Outlaw عبارتند از :

کویل ضد آب :

فلزیاب Tesoro Outlaw دارای سه لوپ جستجو ضد آب است . این اولین مدل محصولات Tesoro است که دارای سه سیم پیچ جستجو است. علاوه بر این ، فلزیاب Tesoro Outlaw با سیگنال ۱۰٫۶ کیلوهرتز کار می کند و این باعث میشود نسبت به عتیقه و سکه ها بسیار حساس باشد .

کنترل های دقیق :

فلزیاب Tesoro Outlaw دارای حالت های فلزی حرکتی و غیر حرکتی است. یک حالت تفکیک ویژه برای شناسایی اهداف عمیق وجود دارد. این به کاربران امکان می دهد از تشخیص دقیق سکه و عتیقه ها لذت ببرند. با توجه به شرایط می توانید تنظیمات را تنظیم کرده و در هر کجا که هستید از کاوش گنج کنترل شده و دقیق لذت ببرید.

نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw
نقد و بررسی فلزیاب Tesoro Outlaw

عملیات کم سر و صدا :

این یکی از عواملی است که غالبا در هنگام خرید فلزیاب مورد غفلت قرار می گیرد. غالباً فلزیاب پر سروصدا باعث ایجاد حواس پرتی و تأثیرگذاری بر کاوش کلی فلز می شوند. دستگاه Tesoro Outlaw با مدار سر و صدای کم و حالت تفکیک بی صدا ، به شما امکان می دهد کاوش را بدون سر و صدای زیاد دستگاه تجربه کنید.

ویژگی های دیگر :

  • گارانتی مادام العمر
  • باتری ۹ ولت
  • طراحی میکروماکس

نظرات دیگران در مورد این فلزیاب

فلزیاب Tesoro Outlaw تاکنون نظرات مثبت زیادی را از مشتریان دریافت کرده است. مردم توانایی آن را در تشخیص و فیلتر دقیق فلزات دوست دارند. حالت های عملیاتی قابل تنظیم بیشتر به کاربران این امکان را می دهند تا تنظیمات خود را بر اساس محیط خود تنظیم کنند. علاوه بر این ، تنظیمات مختلف همچنین به کاوشگران با تجربه اجازه می دهد تا از Outlaw در کاوش های مختلف استفاده کنند. در کل ، فلزیاب Tesoro Outlaw یک دستگاه سبک ، قدرتمند و آسان برای استفاده است که می تواند توسط هر کاوشگر مبتدی یا باتجربه به کار رود.

نتیجه گیری

این که آیا شما تازه وارد دنیای فلزیابی شده اید و یا با تجربه هستید ، ابزار مناسب می تواند واقعاً شگفتی هایی را برای تجربه کلی شما رقم بزند. فلزیاب Tesoro Outlaw ابزاری همه کاره است که مجهز به ویژگی های متنوعی است که با نیازهای افراد مبتدی و با تجربه مطابقت دارد. دارای وزن سبکی است و طراحی آن با کاربردی آسان به مبتدیان امکان درک دستگاه و کار با آن را می دهد.

در مورد افرادی که به دنبال کشف مسیرهای چالش برانگیز تر هستند ، فلزیاب Tesoro Outlaw حالت های قابل تنظیم مختلفی را ارائه می دهد که در زمین های مختلف به خوبی کار می کنند. حالت اتوماتیک به کاربران امکان می دهد تمام اطلاعات مربوط به محیط اطراف را بدست آورند . این فلزیاب به کاوشگران مبتدی و حرفه ای کمک می کند تا در هر زمینی کاوش خود را به خوبی انجام دهند .

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب Legacy 2500

فلزیاب Legacy 2500 ساخت BountyHunter امریکا

فلزیاب Legacy 2500 ساخت امریکا فلزیاب Legacy 2500 یکی از قوی ترین ساخته های کمپانی آمریکایی Bounty Hunter است که از سال ۱۹۸۸ در زمینه طراحی و تولید انواع فلزیاب های نظامی، صنعتی و طلایابی و گنج یابی فعالیت میکند و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت ها در این زمینه است. فلزیاب های […]

فلزیاب Legacy 3500

فلزیاب Legacy 3500 ساخت Bounty Hunter امریکا

فلزیاب Legacy 3500 ساخت امریکا فلزیاب Legacy 3500 یکی از قوی ترین ساخته های کمپانی آمریکایی Bounty Hunter است که از سال ۱۹۸۸ در زمینه طراحی و تولید انواع فلزیاب های نظامی، صنعتی و طلایابی و گنج یابی فعالیت میکند و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت ها در این زمینه است. فلزیاب های […]

فلزیاب Liberator

فلزیاب Liberator ساخت Teknetics امریکا

فلزیاب Liberator ساخت Teknetics امریکا   شرکت Teknetics واقع در شهر El Paso ایالت تگزاس امریکا یکی از موفق ترین و برترین تولید کنندگان فلزیاب و گنج یاب در سال های اخیر بوده است.این شرکت زیر مجموعه کمپانی معروف  Bounty Hunter است و کارخود را در سال ۱۹۸۳ آغاز و در سال ۱۹۸۹ جز بهترین تولید […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


همین حالا تماس بگیرید